صفحه اصلی / سینما / حجت طباطبایی سرپرست اداره سینمایی ارشاد خراسان رضوی شد
طراحی سایت در مشهد

حجت طباطبایی سرپرست اداره سینمایی ارشاد خراسان رضوی شد

سرویس سینما:  طی حکمی از سوی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، سرپرست اداره سینمایی و سمعی و بصری این اداره کل منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، طی حکمی از سوی سید سعید سرابی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، سید حجت طباطبایی واعظ به عنوان سرپرست اداره امور سینمایی و سمعی و بصری این اداره کل منصوب شد.
در متن حکم انتصاب سرپرست اداره امور سینمایی آمده است: خراسان رضوي از ديرباز خاستگاه مرداني انديشمند بوده كه در اعتلاي فرهنگ و هنر اين سرزمين تلاش نموده اند بي شك، امور سينمايي و سمعي و بصري يكي از تاثيرگذارترين هنرهاست كه علاوه بر ارتباط مستقيم با مردم، هماره در خدمت هنر بوده و دغدغه خدمت به مردم و ارزشهاي جامعه از اولويت هاي اصلي و اساسي آن است. نظر به پيشنهاد معاون هنري و سينمايي و شناخت و تعهد و تخصصي كه در جنابعالي سراغ دارم، به موجب اين ابلاغ شما را به عنوان سرپرست اداره امور سينمايي، سمعي و بصري استان منصوب مي نمايم تا با بهره گيري از تجارب اهل فن و ارتباط مستمر با هنرمندان در جهت بسط و گسترش و بسترسازي مناسب امور سينمايي، سمعي و بصري و استفاده از ظرفيت هاي استان تحت نظر معاون محترم هنري و سينمايي نسبت به انجام امور محوله اقدام نماييد.
توفيق جنابعالي را از محضر خداوند منان و در پناه ولي نعمتمان حضرت علي ابن موسي الرضا (ع) از خداوند متعال خواستارم.

حجت طباطبایی پیش از این به عنوان معاون امور هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد مقدس مشغول به خدمت بوده است.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *