صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / جوادی: مرتضوی ضعیف ترین شهردار تاریخ مشهد است
طراحی سایت در مشهد

جوادی: مرتضوی ضعیف ترین شهردار تاریخ مشهد است

رد گروه مدیریت شهری: عبدالکریم جوادی رییس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد در گفت و گو با تسنیم گفت: مرتضوی ضعیف ترین شهردار تاریخ مشهد است.

وی افزود: آقای مرتضوی عملکردی بسیار ضعیف داشته است و قطعا به عقیده بنده یکی از ضعیفترین شهرداران ما بوده است؛ در دوره‌ای که من به عنوان یک شهروند در این شهر زندگی کرده‌ام احساس خوبی به من دست نداده است و عملکرد شهردار را ضعیف ارزیابی کرده‌ام و یکی از دلایل اصلی آن نیز ورود افراد غیر بومی به شهر مشهد و نشاندن آنها بر صندلی مدیریت است زیرا بسیاری از آنها شناختی از شهر ندارند.

از طرفی دیگر شهردار هیچ علم و دانشی در زمینه اداره شهر در اختیار ندارد و ما انتظار داشتیم تا با این رزومه‌ای که ایشان در اختیار داشتند یک تیم بسیار قوی و کارآمد را در معاونت‌های شهرداری در کنار یکدیگر جمع کند.

این نکته حائز اهمیت است شهر مشهد به سبب وسعت و اهمیتش نیاز به مدیران کارآمد و آشنا به کار دارد در صورتی که هم اکنون مشاهده می‌کنیم برخی از شهرداران مناطق به سبب ناآشنایی با مناطق شهری مشهد آسیب‌های زیادی را به وجود آورده اند و عملکرد ضعیفی از خود نشان داده‌اند به شکلی که در ارزیابی یک دانشگاه علمی و تحقیقاتی از این شهرداران میزان عملکرد آنها منفی اعلام شده است.

طراحی سایت در مشهد

8 نظرات

  1. باز انتخابات داخلی شورا نزدیک شده و باز جو سازی بزرگواران برای گرفتن کرسی های داخلی شورا داغ داغ شده.
    همش یه هفتست این حرفا باز تا انتخابات داخلی بعدی سکوت محض میشه…

  2. عملکرد صولت مرتضوی و تیم او، برای مدیران آینده شهرداری، اعضای شورای شهر و متاسفانه برای شهروندان درس عبرتی خواهد شد تا در انتخاب های بعدی خودشون دقت کافی داشته باشند.

  3. چشم بسته غیب گفته آقای جوادی ولی خوبه باز هم یکی بالاخره علنن عنوان کرد. همه مردم مشهد از انتخاب آقای مرتضوی به عنوان شهردار مشهد ناراضی هستند. ای کاش که حالا که این مشکل به وجود اومده چاره ای براش باشه. نمیشه گفت بدترین چون به نظر من شهر مشهد به جز مهندس پژمان عزیز هیچ شهردار دیگه میشه گفت نداشته. هیچ شهرداری در طول تاریخ به غیر از ولیان و مهندس پژمان عزیز کار نکرد برای شهر مشهد و مشهد رو توسعه نداد. هیچ شهرداری به غیر از آن دو عزیز.

  4. و ایضا ضعیف ترین دوره شورا در تاریخ مشهد

  5. خود زنی به شیوه جوادی …آقا جون اگه میگین ضعیفه خوب چرا شعار میدین وکاری نمیکنین خودتو ن اوردینش و خودتون قرار بوده نظارت کنین حالا اگه نظارت نکردین پس خودتون مقصرین وقتی انتخاباته کلی تو برگه های تبلیغاتی تون مدام از شهر آباد ورعایت عدالت و … دم میزنین بعدش که قراره شهردار انتخاب کنین میرین سراغ یه اسامی وکله گنده هایی که یه شرایطی براشون میذارید که حاضر نمیشن باهاتون کار کنن بعد یهویی یه نفری رو میذارید شهردار که همه میگن کجا بوده وسابقه اش چیه و قراره تو مشهد چه کاری انجام بده که بقیه نمیتونن والا اگه همین اقای کاظمی شهردار شده بود خیلی اوضاع از الان بهتر بود …الله اعلم شاید هم ما اشتباه می کنیم وآینده قضاوت بهتری خواهد داشت در این خصوص

  6. قطعآ ضعیف ترین ، سیاسی ترین و جناحی ترین شورای شهر هم مربوط به همین دوره هست و این هم در تاریخ ثبت خواهد شد . شهردار فعلی هم که از برکات همین شورای شهر چهارم هست دیگه !

  7. به جرات میتونم بگم مشهد رو طی دوسال ضمام داری شون به ده سال پیش برگردوندن و تمام مدیران لایق و کارشناسان متخصص یا تعدیل شدن یا فرستادن تو پارکینگ.کل چاپهای شهرداری رو از بخش خصوصی بگیرن و بدن به شهرارا تا از عملکرد ضعیفشون در رسانه دفاع کنه. مشهد دیگر شهرداری همچون مهندس پژمان بخود نخواهد دید. البته اویزه گوش همه مشهدیا میشه که به ادمهای ضعیف و نالایق که فقط بلدن شعار بدن و انتقاد کنن و بشدت سیاسی کار هستند رای ندهند.

  8. مهندس پژمان برگرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *