صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / این محتوا از سر غرض ورزی نیست: شهرداری مشهد خیلی خوب است
طراحی سایت در مشهد

این محتوا از سر غرض ورزی نیست: شهرداری مشهد خیلی خوب است

گروه مدیریت شهری: پس از انتقادهای اخیر سایت خبری تحلیلی مشهد تریبون به روند نحوه اداره شهر و طرح ضعف های مدیریت شهری متاسفانه برخی از آقایان به جای پاسخ دهی به این انتقادات شروع به تخریب مدیر سایت کرده اند.

یکی از این  افراد علت این نقدها را غرض ورزی دانسته  و تهمت هایی نثار ما کرده است.

به هر حال این محتوا از سر غرض ورزی نیست و تنها برای ایجاد فضایی با نشاط و دلجویی از دوستان انتقاد پذیر نوشته می شود:

مرتضوی شهردار خوبی است. خادمی مشاور فرهنگی بسیار خوبی است. جناب آقای پیراسته رئیس حوزه بسیار بسیار خوبی است.

شهرداری در حال حاضر وظایف اصلی خودش را انجام میدهد. میزبانی مجمع جهانی اهل بیت و برگزاری کنگره پزشکان از وظایف شهرداری است. فروش اقلام سرمایه ای شهر کار خوبی است. انتصابات سیاسی بسیار پسندیده به نظر می رسد. همچنین انتصابات غیر بومی بسیار جالب می باشد.

شهرداری مشهد هیچ گونه عقب ماندگی در زمینه تحقق بودجه ندارد. هیچ گونه انحرافاتی در زمینه واگذاری پروژه ها به پیمانکاران وجود ندارد و اگر اعضای شورای شهر چنین گفته اند بسیار اشتباه می کنند.

شادکامی مومنانه در شهر موج می زند. اطلاع رسانی شهرداری به هیچ وجه تبلیغاتی نیست و بسیار مفید ارزیابی می شود. قرارداد های چند صد میلیونی با صدا و سیما و حضور آقایان در پخش زنده بسیار پسندیده است و تمامی اقدامات اخیر شهرداری کار خوبی می باشد.

در پایان به این عزیز که مدتی با یک حکم، مسئولیت کوچکی گرفته می گوییم امیدواریم این مطلب را از سر غرض ورزی تفسیر نکرده باشد.  ما دیگر انتقاد نمی کنیم تا شما ناراحت نشوید تا از تخریب شخصیت ما دست بردارید.

ندارم چشم من، تاب نگاه صحنه سازيها
من يكـرنگ بيزارم، از اين نيـــرنگ بازيها

طراحی سایت در مشهد

2 نظرات

 1. بله متأسفانه بارها آقای … و رییس … … در جمع خبرنگاران مشهد تریبون رو تهدید کرده اما خبر ندارن که مردم چشم دارن و عملکرد شهرداری رو رصد می کنند
  واقعا متأسفم امیدوارم سریع تر دوران مدیریت شهری به پایان برسه
  اما بدونن ما خبرنگاران پشتوانه آقای موسوی زاده و همسر عزیزشون هستیم

 2. ای کاش اسم این آقای خدمتگذار رو مینوشتید تا از خجالت ایشان دربیایم.
  حیف و میل بیت المال که گوشه ای از آن پروژه های فضای سبز است بخوبی عملکرد ضعیف شهرداری مشهد را میرساند.اگر یک مسابقه طراحی و از مردم درخواست شود نقاط ضعف شهرداری مشهد را در قاب تصویر بیان کنند آنگاه این جناب مسوول باید به ناکجا آباد پناه ببرد.
  اگر سری به محله های پایین شهر بزنید آنجا که حتی یک کانال سرپوشیده برای عبور آبهای فاضلاب وجود ندارد و مردم در بیماری ورنج فراوان زندگی میکنند حتما به مدیریت خود افتخار میکنید.اگر به مشکلات کارکنان بخش حمل و نقل عمومی واقف نیستید بهتر است یک روز از ماشین مدل بالای خود دل بکنید و با آنها همراه شوید.پولهای بی زبان بودجه عمومی شهر را برای عده ای خاص هزینه میکنید وآنگاه اینچنین به خود میبالید؟!!پروژه های نیمه تمام سطح شهر که امان مردم را بریده است فراموش کردید؟اگر از قطار شهری بگویم که شما به همان ناکجاآباد هم راهی ندارید..جالب است که با گذشت بیش از36سال از پیروزی انقلاب هنوز کوچه و خیابانهای متعددی بدون روکش آسفالت در این شهر وجود دارد.احسنت برشما مدیران شهری!
  ماشالاه آنقدر از عوارض شهری نقدینگی دارید که بهانه ی کمبود بودجه نداشته باشید.
  افسوس که نرود میخ آهنین برسنگ!!!!!
  قربان امام رضا و اهل البیت(ع)
  بالاخره سوء مدیریت شماها هم مشخص خواهد شد و شاید دیر باشد که متوجه بشوید منتقدان را تهدید نکنید.
  سایت مشهد تریبون بنده بعنوان یک شهروند مشهدی آمادگی مناظره با این جناب تازه به مسوولیت رسیده را دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *