صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / اخلاقی خبر داد: قرارداد ۷۰۰ میلیون تومانی شهرداری مشهد با شبکه ۲ سیما
طراحی سایت در مشهد

اخلاقی خبر داد: قرارداد ۷۰۰ میلیون تومانی شهرداری مشهد با شبکه ۲ سیما

 گروه مدیریت شهری: حجت الاسلام حسنعلی اخلاقی رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد در گفت و گو با خبرنگار مشهد تریبون گفت: اطلاع رسانی دقیق به مردم مورد تاکید رهبری بوده است، لذا بخشی از هزینه های شهرداری در حوزه تبلیغات و اطلاع رسانی ضروری می باشد اما ما به عنوان عضو شورای شهر در نوع عملکرد، تذکرات لازم را می دهیم .

وی ضمن بیان اینکه عمده تصمیم ها در این حوزه در شورای اطلاع رسانی شهرداری مشهد گرفته می شود، اذعان داشت: شهرداری مشهد با شبکه ۲  سیما برای برنامه ” شب های روشن” که در ماه رمضان پخش می شد قرار داد بست که مبلغ این قرارداد ۷۰۰ میلیون تومان بوده است.

رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد: بنده از کسانی بودم که با توجه به ساعت نامناسب پخش این برنامه گلایه داشته ام زیرا این ساعت از نیمه شب برای مردم مشهد ساعت مناسبی نیست.

وی ضمن بیان اینکه دوستان بیان کردند که این برنامه دومین برنامه پرمخاطب غیر سریالی در ماه مبارک رمضان بوده است، خاطر نشان کرد: البته ظاهرا این آمار مربوط به سال گذشته است و ممکن است دیگران در آن خدشه وارد کنند.

اخلاقی افزود: اصل اطلاع رسانی حق مردم است اما این اطلاع رسانی باید با کمترین هزینه و با بهره وری بالا صورت گیرد.

وی اذعان داشت: بنده شخصا هیچ یک از برنامه شب های روشن در ماه مبارک رمضان را ندیده ام.

این عضو شورای شهر مشهد ادامه داد: صدا و سیمای استان خراسان رضوی می تواند در این زمینه تعامل بیشتری با مدیریت شهری داشته باشد اما ظاهرا این امر برای آنها خیلی اولویت ندارد.

رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد اظهار داشت: باید در این نوع فعالیت ها نسبت هزینه به فایده بررسی شود و سپس اقدام گردد. به طور کلی معتقدم که شهرداری مشهد و شورای چهارم نتوانسته اند در حد مطلوب در حوزه اطلاع رسانی قدم بردارند و این به آن معنا نیست که قرارداد چند صد میلیونی ببندند.

Picture1

وی در پایان ضمن اشاره به برون سپاری اخیر در شورای شهر مشهد در حوزه اطلاع رسانی، خاطر نشان کرد: بنده تاکنون هیچ خیر و برکتی در این حرکت ندیده ام و قائل به این برونسپاری ها نیستم زیرا حوزه اطلاع رسانی کار خیلی جدیدی نیست و با داشتن یک اتاق فکر قوی می توان مانند بسیاری از ادارت، سازمان ها و بخش های خصوصی در این زمینه عملکرد خوبی داشت.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *