صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / پشت پرده عزل شهردار منطقه 9 مشهد
طراحی سایت در مشهد

پشت پرده عزل شهردار منطقه 9 مشهد

گروه مدیریت شهری: طی حکمی از سوی شهردار مشهد، مهدی عارف‎پور به سمت مشاور شهردار و مدیر منطقه 9 شهرداری مشهد منصوب شد.

گفتنی است پیش از این مجید محمدی فر شهردار منطقه 9 بود که در خصوص علل عزل وی گمانه زنی های زیادی وجود دارد.

موضوع بازپس گیری اراضی ارتفاعات جنوبی و مقابله با کوه خواران و متصرفان یکی از موضوعات مهمی است که در شهرداری منطقه 9 به واسطه موقعیت جغرافیایی آن منطقه همیشه وجود داشته است.

در این زمینه محمدی فر شهرداری بود که تلاش زیادی در این زمینه داشته و شنیده می شود اخیرا با یکی از نهادهایی که در لیست متصرفان این اراضی قرار دارد، درگیری داشته و حواشی خاصی ایجاد شده است.

منابع خبری ما همچنین گزارش می دهند که محمدی فر شهردار سابق منطقه 9 مشهد به دلیل عدم تمدید مجوز واحدهای تجاری موقت و عدم صدور مجوزهای تجاری جدید در مقاطعی به شدت تحت فشار بوده است.

این در حالی بود که محور هاشمیه، صارمی و فکوری به دلیل تراکم بالا و شلوغی بیش از حد،  امکان فوق را نداشت اما محمدی فر بارها از سمت برخی از اشخاص با نفوذ تحت فشار قرار می گرفت به طوریکه در چندین مورد افراد صاحب قدرت و وابسته به آنان توانستند به اهداف خود برسند و البته در موارد زیادی از سمت محمدی فر مقاومت شدیدی صورت گرفته است.

همچنین موضوع قلع برج باران که دارای مصوبه قلع بنا بود، یکی دیگر از موضوعاتی به شمار می رود که شهردار سابق منطقه 9 برای آن تلاش زیادی داشت اما تاکنون به نتیجه نرسیده که در این زمینه اختلاف نظرهایی بین شهرداری منطقه با معاونت شهرسازی و معماری وجود داشته است.

طراحی سایت در مشهد

2 نظرات

  1. خوب متوجه نشدیم که بخاطر اجرای قانون بوده یا اهمال قانون ؟ ینی در زمینه متصرفات اراضی و کوه خواری ها خیلی قانونی برخورد کرده یا کم کاری کرده که برکنار شده ؟
    چون موضوع تصرف ارتفاعات رو رهبر هم تذکر دادند واشاره کردند به مسئولان

  2. با سلام لطفا در خبر تصریح بفرمایید شهردار معزول تخلف داشته یا خیر. خبر مبهم است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *