صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / رئیس شورای شهر مشهد:میزان انعکاس فعالیت های مدیریت شهری متناسب با تلاش های صورت گرفته نیست
طراحی سایت در مشهد

رئیس شورای شهر مشهد:میزان انعکاس فعالیت های مدیریت شهری متناسب با تلاش های صورت گرفته نیست

گروه مدیریت شهری: امروز 12 خردادماه 94 هفتاد و یکمین جلسه علنی شورای شهر مشهد در ساختمان تالار شهر شهرداری مشهد برگزار شد.

در این جلسه محسن انتظاری هروی رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت:ما نمایندگان مردم هستیم و امسال باید به غیر از مسائل شهرداری به مسائل غیر شهرداری هم بپردازیم.

وی افزود: یکی از مشکلات مهم شهر مشهد کمبود تخت های بیمارستانی است که در این زمینه چندی پیش با وزیر بهداشت در ساختمان مرکزی شهرداری مشهد جلسه ای داشتیم و طرح بیمارستان قائم مطرح گردید.

وی ضمن بیان اینکه مشهد در حال حاظر 2400 تخت بیمارستانی کم دارد، بیان کرد: ایجاد هر تخت بیمارستانی 350 میلیون تومان هزینه دارد.

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد اذعان داشت: شهرداری برای حل این مشکل 120 میلیون تومان هزینه مشاوره داد تا به بهترین حالت این موضوع حل شود و پس از آن نتایج به مسئولین استانداری داده شد اما تاکنون تصمیم گیری جدی در این زمینه صورت نگرفته است که به عنوان یک مطالبه این درخواست را مطرح می کنیم تا به زودی تصمیم صحیح اتخاذ شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به روز روابط عمومی که گذشت، گفت: میزان انعکاس فعالیت های مدیریت شهری متناسب با تلاش های صورت گرفته نیست و باید به هر شکل ممکن تقویت شود.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *