صفحه اصلی / فرهنگی / جشنواره ترافیکی که برگزار شد و پول هایی که پرداخت نمی شود!
طراحی سایت در مشهد

جشنواره ترافیکی که برگزار شد و پول هایی که پرداخت نمی شود!

سرویس فرهنگی: مهرماه سال 93 بود که اولین جشنواره ملی ترافیک با عنوان مسیر جدید توسط فرهنگسرای ترافیک وارد فاز اجرایی خود شد و در روز 11 بهمن ماه 94 مراسم اختتامیه این جشنواره برگزار گردید.

کانون هنرمندان خراسان به عنوان پیمانکار و مجری طی قراردادی با فرهنگسرای ترافیک مکلف به برگزاری جشنواره شد و این رویداد هنری با تمامی نقاط ضعف و قوت خود به کار خود پایان داد.

اما امروز 11 خرداد ماه  است، یعنی دقیقا 4 ماه  از اختتامیه این جشنواره گذشته  اما تاکنون مدیران این جشنواره با ستاد خبری و مدیریت سایت جشنواره تسویه حساب مالی نکرده اند و بعد از آنکه مدت ها هر روز وعده ای برای فردا می دادند، مدتی است که هیچ جوابی از سوی این افراد داده نشده است.

این در حالی است که تنها 40 درصد از کل مبلغ توافق شده پرداخت شده و مسئولین این جشنواره هیچ توجهی به پیگیری های تیم خبری این جشنواره ندارند.

گفتنی است اسکندری نژاد مدیر فرهنگسرای ترافیک در اواخر اردیبهشت ماه 94 اعلام کرده بود که تا پایان اردیبهشت آخرین قسط جشنواره ترافیک پرداخت می شود و تاکنون سه چهارم هزینه ها پرداخت گردیده است اما تاکنون طلب مذکور باقی است و مسئولین این امر هیچ اقدامی جهت رفع این مشکل نکرده اند.

متاسفیم که برخی از مدیران فرهنگی و هنری این شهر که باید خود الگوی اخلاق اسلامی باشند و  تعهد رفتاری در مدیریت آنها نمایانگر باشند، نه به اصل پاسخگویی اعتقاد دارند و نه رفتاری متعهدانه در قبال آنچه بر گردن آنها است مشاهده می شود.

امام صادق (ع) می فرمایند: وعده مومن به برادر ديني‌اش هم چون نذر است كه كفاره ندارد. كسي كه به آن وفا نكند، به مخالفت با وعده خدا برخاسته و خود را در معرض غضب خدا قرار داده است.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *