صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / بررسی لایحه افزایش 60 تومانی بهای بلیت اتوبوس فردا در جلسه هماهنگی اعضای شورای شهر مشهد
طراحی سایت در مشهد

بررسی لایحه افزایش 60 تومانی بهای بلیت اتوبوس فردا در جلسه هماهنگی اعضای شورای شهر مشهد

گروه مدیریت شهری: چند روزی می شود که با آزادسازی قیمت سوخت توسط دولت بحث افزایش کرایه های حمل و نقل عمومی شهرها بر سر زبان ها افتاده است.

با این اقدام دولت قیمت گازوئیل با 20 درصد افزایش به 300 تومان رسید تا مدیریت شهری مشهد هم مانند سایر شهر ها به فکر چاره ای برای جبران هزینه های باک اتوبوس های درون شهری بیفتند.

بر اساس شنیده های خبرنگار مشهد تریبون صبح فردا 10 خردادماه لایحه ای از سمت شهرداری مشهد برای افزایش 60 تومانی قیمت بلیت اتوبوس در جلسه هماهنگی اعضای شورای شهر مورد بررسی قرار خواهد گرفت و اگر مخالفت قاطعی با آن صورت نگیرد این لایحه سه نشبه به صحن علنی خواهد آمد.

این درحالی است که چندی پیش سخنگوی وزارت کشور در مصاحبه ای با صدا و سیما اعلام کرده بود که با توجه به افزایش نرخ کرایه‌ها از ابتدای سال جاری، تاکسی‌ها و خودورهای عمومی‌ و اتوبوس‌ها مجاز به افزایش قمیت کرایه به بهانه افزایش قیمت حامل‌های انرژی نیستند.

ذکر این نکته خالی از لطف نیست که تعداد قابل توجهی از اعضای شورا با طرح افزایش بهای خدمات مخالف هستند.

طراحی سایت در مشهد

یک نظر

  1. شماها که عادت کردین دیگه زیاد کنین به حال مردم عادی وقشر ضعیف هم برنامه نداشته باشین وتموم فشارا رو مردم میکشن.
    کلمه هاهم از دست این مدیریت های شهری کم میارن بخدا والا موندم دیگه چی بگم همش خبر بد و منفی واقعا متاسفـــــــــــــــــــــم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *