صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / مرتضوی:سرمایه‌گزاران متعددی در حال همکاری با شهرداری در منطقه ثامن هستند
طراحی سایت در مشهد

مرتضوی:سرمایه‌گزاران متعددی در حال همکاری با شهرداری در منطقه ثامن هستند

گروه مدیریت شهری:  سید صولت مرتضوی در جمع اعضای هیئت مدیره بانک شهر و تنی چند از مدیران و معاونان شهرداری در سالن شهدا، اظهار کرد: بخش اعظمی از منابع شهرداری در بانک شهر تجمیع شده و این بانک هم توانسته به خوبی اعتماد عمومی را جلب کند. اگر این امکانات را در فضای مناسب اقتصادی به درستی مدیریت کنیم، می‌توان گفت بخشی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری رفع شده و آرمان‌های ایشان محقق می‌شود.
وی ادامه داد: اساس بر این است که بانک شهر هر روز با قدرت و قوت بیشتر و توانمندتر از دیروز پیش رود.
شهردار مشهد با بیان این نکته که دولت تصمیم گرفته رکود را به رونق تبدیل کند، خاطرنشان کرد: دو پایه اساسی در گذر از رکود و رسیدن به رونق وجود دارد که شهرداری‌ها و بانک‌ها هستند.
مرتضوی افزود: در واقع گذر از رکود از طریق سرمایه‌گذاری در بخش مسکن باید صورت گیرد.
وی با اشاره به اینکه معضل اشتغال، یک مانع در راه پیشرفت است، بیان کرد: ظرفیت اشتغال در حوزه اداری محدود و بسته است. پس باید به بخش خصوصی روی آورد و حوزه بازرگانی و صنعت در این بخش اهمیت دارد.
شهردار مشهد با اشاره به نقش پررنگ ساختمان در حوزه صنعت، گفت: بر این اساس شهرداری‌ها یکی از پایه‌های رونق اقتصادی در کشور محسوب می‌گردند.
مرتضوی با اشاره به رغبت سرمایه‌گذاران خارجی برای سرمایه‌گذاری در بخش صنعت و ساختمان‌سازی، اظهار کرد: سرمایه‌گزاران متعددی با آورده‌های قابل توجه در حال همکاری با شهرداری در منطقه ثامن هستند و به نظر می‌رسد شیب ملایم پیشرفت در حال تند شدن است.
وی ابراز امیدواری کرد: مدیران و مسوولان امر از این فرصت به نحو احسن استفاده کنند.
گفتنی است؛ در پایان این نشست تفاهم نامه‌های همکاری بانک شهر با شهرداری به منظور خرید تجهیزات پروژه‌های شهری به امضای دو طرف رسید.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *