صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر:هنرمندان مجبور به پذیرش اصلاحات اعمال شده بر المان ها نیستند
طراحی سایت در مشهد

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر:هنرمندان مجبور به پذیرش اصلاحات اعمال شده بر المان ها نیستند

استقبال از بهار 94: حجت الاسلام حسنعلی اخلاقی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد در حاشیه برگزاری پنجاه و ششمین جلسه علنی شورای شهر در خصوص استقبال از بهار 94 به خبرنگار مشهد تریبون گفت: امسال در حوزه داوری آثار تجربه جدیدی اعمال شد و از ظرفیت اساتید دانشگاه برای داوری عمومی استفاده گردید اما چون برخی از داوران خود اثر ارائه کرده بودند از مسئولین امر در کمیسیون فرهنگی توضیح خواستیم که آنها اعلام کردند که بخش داوری یک مرحله از فرآیند داوری بوده است.

وی افزود: مسئولین این حوزه همچنین توضیح دادند که چون موضوعات فراخوان متنوع بوده است اما اکثر آثار انتخاب شده در یک بخش بوده ما تعدیل آثار را نسبت به 5 بخش اعمال کرده ایم.

اخلاقی تصریح کرد: مسئولین این بخش پیشنهادهایی برای کامل کردن طرح ها ارائه داده اند که این امر مورد دغدغه هنرمندان قرار گرفته است.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد افزود: به مدیران این بخش اعلام کردیم که داوری آثار ایراد داشته است زیرا برخی از داوران خود اثر داشته اند و معمولا توجه به افراد مطرح در رای دادن بیشتر است.

اخلاقی خاطر نشان کرد: اصلاحات جزئی برای المان ها معمول است و هنرمندان مجبور به پذیرش اصلاحات نیستند اما اعمال اصلاحات به طرح های داوری شده که انتخاب شده اند منطقی نیست زیرا هنرمند باید به ما نظر دهد نه اینکه ما نظر خود را به وی تحمیل نماییم.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *