صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / صدرا یوسفی خبر داد/حضور در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر مشهد تنها با کارت دعوت/مجری برنامه شهیدی فر
طراحی سایت در مشهد

صدرا یوسفی خبر داد/حضور در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر مشهد تنها با کارت دعوت/مجری برنامه شهیدی فر

دوازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد: صدرا یوسفی مسئول کمیته اختتامیه جشنواره فیلم فجر مشهد در گفت و گو با مشهد تریبون گفت: اختتامیه دوازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد روز 26 بهمن ماه ساعت 18 در مجتمع فرهنگی هنری امام رضا (ع) بر گزار می شود.

وی افزود: مجری این مراسم همچون سال گذشته محمد رضا شهیدی فر خواهد بود.

مسئول کمیته اختتامیه جشنواره فیلم فجر مشهد تصریح کرد: حضور در این مراسم برای عموم آزاد نخواهد بود و افراد حاضر باید با کارت دعوت به سالن اختتامیه مراجعه نمایند.

یوسفی در پایان خاطر نشان کرد: برای این برنامه اجرای موسیقی  در نظر گرفته شده است که در حال هماهنگی دو نوع موسیقی پاپ و سنتی  هستیم.

گفتنی است اختتامیه دوازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد با حضور استاندار خراسان رضوی، رئیس سازمان سینمایی کشور، منصور لشگری قوچانی، ابوالحسن داوودی، ساعد سهیلی، مهتاب کرامتی، فرهاد اصلانی، حسین یاری، عبدالحسین برزیده و بیتا منصوری برگزار خواهد شد.

طراحی سایت در مشهد

2 نظرات

  1. بله دیگه فیلما که به انتخاب مخاطب کاری نداشت، نوع برگزاری هم که توهین تمام و کمال به شعور مردم بود پس امکان نداره اختتامیه جشنواره هم برای مردم عادی باشه. از ما بهترونی که برای ما می بافن و می دوزن و خونواده های محترمشون باید شرکت کنن. مردم سیری چند؟ مردم تا جایی خوبن که می خوان پول خرج کنن یا قراره سوت و هوار طرفداری سر بدند. جشنواره ی فجر مبارکتون باشه از ما بهترون!

  2. مردم مهم نیستند دیگه من می خوام ببینم چند نفر از این های که امشب دعوتند پول دادن رفتن سینما ؟چند نفر تو صف ایستادند؟؟چند نفر پشت سیستم نشستند و از ترسشون سرویس بهداشتی هم نرفتن؟چند نفر از میهمانان بچه های هنر و معماری هستند؟؟ چند نفر فقط دنبال وقت گذرونی نیستند؟چند نفر اگه قرار بود از جیبشون پول بدن می رفتن؟چند تا بچه زیر 15 سال هست؟؟؟ همونطور که انتخاب فیلمها با نظر مردم نبود و مردم براشون مهم نبودن اختتامیه هم هم اینطور هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *