صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / تهیه کننده عصر یخبندان در گفت و گو با مشهد تریبون:این فیلم معضلی را نشان میدهد که در بسیاری از خانواده های ایرانی وجود دارد
طراحی سایت در مشهد

تهیه کننده عصر یخبندان در گفت و گو با مشهد تریبون:این فیلم معضلی را نشان میدهد که در بسیاری از خانواده های ایرانی وجود دارد

دوازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد: امروز ۲۴ بهمن ماه ۱۳۹۳ جشنواره فیلم فجر مشهد با اکران “عصر یخبندان” به کارگردانی مصطفی کیایی وارد روز نهم خود می شود.

گفت و گویی کوتاه با منصور لشگری قوچانی تهیه کننده این فیلم داشتیم.

لشگری قوچانی به خبرنگار مشهد تریبون گفت: فیلم عصر یخبندان برای مخاطب ساخته شده و فرقی ندارد در کجای ایران نمایش داده شود و در همه جا تاثیر خود را خواهد داشت.

وی ضمن بیان اینکه این فیلم معضلی را نشان میدهد که در بسیاری از خانواده های ایرانی وجود دارد، ادامه داد: مخاطبین سینمای ایران به قدری باهوش هستند که به راحتی موضوع فیلم را متوجه می شوند.

تهیه کننده عصر یخبندان اذعان داشت: در ایران فقط یک و نیم میلیون معتاد شیشه داریم بنابراین یک نیم میلیون خانواده در ایران درگیر اعتیاد صنعتی هستند به علاوه آنکه هر خانواده ای در جامعه ما در معرض اشتباه و به دام اعتیاد افتادن است.

این تهیه کننده سینمای ایران اذعان داشت: بخش زیادی از مردان جامعه ما به دلیل مشغله کاری کمتر برای همسر و خانواده خود وقت می گذارند و از طرفی برخی از خانم ها در دنیای مدرن امروز میخواهند مستقل شوند که این امر ممکن است باعث فساد و اعتیاد شود و این اتفاقی است که در همه نقاط مخالف کشور ممکن است رخ دهد زیرا اعتیاد به ویژه اعتیاد صنعتی شهر نمی شناسد.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *