صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / انتظارات به پایان رسید؛ رخ دیوانه در شب پیروزی انقلاب در مشهد اکران می شود
طراحی سایت در مشهد

انتظارات به پایان رسید؛ رخ دیوانه در شب پیروزی انقلاب در مشهد اکران می شود

دوازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد: طبق علام دبیر جشنواره و جدول کران ها قرار بود ا دوازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد با اکران فیلم “رخ دیوانه” به کارگردانی ابولحسن داودی آغاز شود که اکران این فیلم به دلایل مشکلات فنی لغو شد و مسئولین وعده روز دوم را برای اکران این فیلم دادند.

اما در روز دوم هم این فیلم اکران نشد تا اینکه مخاطبین جشنواره از دیدن این فیلم ناامید شوند که در 20 بهمن ماه با پیگری های مدیر سینما هویزه و رایزنی با تهیه کننده این فیلم اکران “رخ دیوانه” برای 21 بهمن و شب پیروزی انقلاب اسلامی در جشنواره فیلم فجر مشهد قطعی شد.

همچنین اعلام شده است که بلیت فروشی از ساعت 9 صبح 21 بهمن ماه آغاز خواهد شد و پیش بینی می شود جمعیت زیادی برای تماشای این فیلم فردا به سینما هویزه بیایند که احتملا اکران چهارمی برای ساعت 23 پیش بینی شود.

”رخ دیوانه” در برگیرنده مضمونی اجتماعی نوشته محمدرضا گوهری است که براساس طرحی از ابوالحسن داودی به نگارش در آمده است و به تهیه کنندگی بیتا منصوری با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی مراحل تولید را پشت سر گذاشته و در ۳۳ جشنواره بین المللی فیلم فجر به نمایش در آمده است.

url

 این فیلم داستان چند جوان است که در یک قرار اینترنتی با یکدیگر آشنا شده و به دنبال یک شوخی و شرط‌بندی در مسیری پیچیده و دلهره‌آور می‌افتند، مسیری که درک جدیدی از زندگی و اجتماع را برای هرکدامشان رقم می‌زند.

داوودی برای رخ دیوانه اش از چهره های آشنای بسیاری استفاده کرده است به این ترتیب که طناز طباطبایی، صابر ابر، ساعد سهیلی، نازنین بیاتی، امیر جدیدی،سحر هاشمی، فرنوش آل احمد، بیژن امکانیان و گوهر خیراندیش بازیگرانی هستند که مقابل دوربین محمدی به ایفا نقش پرداخته اند.

لازم به ذکر است فیلم رخ دیوانه در  بخش های بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین فیلم نامه، بهترین بازیگر نقش اول زن، بهترین بازیگر نقش مکمل مرد، بهترین فیلم برداری، بهترین موسیقی، بهترین تدوین، بهترین صدا و بهترین جلوه های ویژه میدانی و جلوه های بصری در بخش اصلی جشنواره فیلم فجر دوره سی و سوم نامز دریافت جایزه شده است.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *