صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / روز دوم دوازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد با اثر صفی یزدانیان/در دنیای تو ساعت چند است؟
طراحی سایت در مشهد

روز دوم دوازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد با اثر صفی یزدانیان/در دنیای تو ساعت چند است؟

دوازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد:امروز 17 بهمن ماه 1393 فیلم “در دنیا تو ساعت چند است؟” به کارگردانی صفی یزدانیان در روز دوم جشنواره فیلم فجر مشهد اکران می شود.

پیش از طبق جدول اکران ها قرار بود فیلم “خداحافظی طولانی” اکران شود که روز گذشته به دلیل نقص فنی در فیلم رخ دیوانه در مشهد اکران گردید.

 اما فیلم در دنیا تو ساعت چند است؟

 صفی یزدانیان از منتقدان سرشناس سینمای ایران اولین فیلم سینمایی خود را با حضور دو بازیگر مطرح سینما، لیلا حاتمی و علی مصفا اوایل زمستان در رشت کلید زد. علاوه بر این دو بازیگر مطرح، برخی از بازیگران بومی نیز مقابل دوربین همایون پایور رفتند و در نهایت فردین صاحب‌الزمانی تدوین فیلم را انجام داد.

 ابراهیم ضمیر، کریستف رضاعی، لی‌لی سمیعی، پیام یزدانی، زینب شعبانی، اردشیر کاظمی، آیدین بهنامی، عفت جمالی پور، محمد فتحی، حبیب پورسیفی، محمد دزفولی زاده،سیده نیلوفر یزدان پرست، سیده نرگس یزدان پرست، اِلدار اَرکاک، کتایون صابر فخر و آرمین زائر ثابت بازیگران این فیلم هستند و صبا سیاهپوش عکاس این فیلم سینمایی است.

 کریستف رضاعی مسئولیت ساخت موسیقی این فیلم را برعهده داشت و صداگذاری «در دنیای تو ساعت چند است؟» را امیرحسین قاسمی انجام داده است.

 فیلم یزدانیان روایتی از بازگشت گلی بعد از 20 سال به زادگاهش است. این زن که 20 سال در فرانسه زندگی می‌کرد، تصمیم می‌گیرد به رشت بازگردد و این بازگشت شروعی برای داستان است. فیلمنامه «در دنیای تو ساعت چند است؟» را خود یزدانیان نوشته است و مصفا علاوه بر بازیگری تهیه‌کننده این فیلم نیز هست. امیرحسین احدزاده از سرمایه‌گذاران و مجری طرح این فیلم است.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *