صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / گزارش مشهد تریبون از روز اول دوازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد
طراحی سایت در مشهد

گزارش مشهد تریبون از روز اول دوازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد

دوازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد:  از صبح امروز ۱۶ بهمن ماه ۹۳ دوازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد وارد روز اول خود شد. مهمترین وقایع این روز به ترتیب زمان اتفاق به شرح ذیل است:

1- مردم از ساعت 7:30 صبح در مقابل پردیس سینمایی هویزه صف کشسیدند. این در حالی بود که شب گذشته اعلام شده بود که بلیت های برخی از ردیف های سالن به صورت اینترنتی فروخته می شود.

2- مردم برای خرید بلیت رخ دیوانه صف کشیده بودند که اعلام شد این فیلم به دلیل نقص فنی پخش نمی شود و در نهایت به جای آن فیلم “خداحافظی طولانی” جهت اکران در روز اول انتخاب شد.

3- از ساعت 12:05 بلیت فروشی حضوری آغاز شد و بلیت فروشی اینترنتی به دلیل سرعت در خرید خیلی زود پایان یافت.

4- مدیریت سینما اعلام کرد که از این پس ردیف های 2 تا 5 سینما به خرید الکترونیکی اختصاص دارد.

5- اکران های جشنواره مانند سال گذشته با حامد زمانی آغاز شد. البته امسال به غیر از نوای “گزینه های روی میز” نواهای دیگری هم انتخاب شده بود.

6-رضا جمشیدی معاون برنامه ریزی استانداری خراسان رضوی و حسین رفاهی مسئول حوزه هنری خراسان رضوی از جمله چهره های شاخصی بودند که در روز اول جشنواره جهت دیدن فیلم خداحافظی طولانی در پردیس سینمایی هویزه حاضر شدند.

7- در کمال تعجب دو ردیف از صندلی های سینما در اکران ساعت 17 خالی بود.

8- خبرنگاران رسانه های گروهی در روز اول جشنواره حضور پررنگی داشتند.

9- بر خلاف سال گذشته در پایان اکران ها به مردم فرم نظر سنجی داده نمی شد که این امر موجب تعجب برخی از مخاطبین جشنواره شده بود.

10-فیلم خداحافظی طولانی فرزاد موتمن در سه سانس 17، 19 و 21 اکران شد که در اکران ساعت 17 خود بر خلاف اکران ساعت 21 مورد تشویق حضار در سالن قرار گرفت.

11- حسین رفاهی در حاشیه برگزاری جشنواره در گفت و گو با مشهد تریبون اعلام کرد که حوزه هنری در حال پیگیری برگزاری حداقل یک ورکشاپ در جشنواره است.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *