صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / آیین پایانی اولین جشنواره ملی ترافیک برگزار شد
طراحی سایت در مشهد

آیین پایانی اولین جشنواره ملی ترافیک برگزار شد

گروه مدیریت شهری: مراسم اختتامیه اولین جشنواره ملی ترافیک شامگاه شنبه 11 بهمن ماه 1393 در سالن اصلی تئاتر شهر مشهد با حضور جمعی از هنرمندان و مسئولین برگزار گردید.

 در این مراسم که با حضور سرهنگ حمیدرضا گرایلی رئیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی نیروی انتظامی خراسان رضوی برگزار شد از برگزیدگان بخش های فیلم، پوستر، عکس و فیلم نامه تقدیر به عمل آمد.

 در این مراسم محمد اسکندری نژاد دبیر اولین جشنواره ملی ترافیک گفت: تعداد ۴۸۰ اثر هنری با موضوعات مختلف و در قالب‌ فیلم، پوستر، تیزر، فیلم‌نامه و عکس از طریق سایت جشنواره به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد که آثار توسط هیات انتخاب و هیات داوران مورد بررسی قرار گرفت.

 وی ادامه داد: اداره کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی و کانون هنرمندان خراسان جهت برگزاری این جشنواره با فرهنگسرای ترافیک شهرداری مشهد مشارکت داشته اند.

 مدیر فرهنگسرای ترافیک مشهد خاطر نشان کرد: تفاوت این جشنواره با سایر جشنواره ها استفاده از زبان هنر برای حل مشکلات ترافیکی است و آثار منتخب در فضاهای شهری جهت ارتقا فرهنگ ترافیک اکران خواهد شد.

وی بیان کرد: ایمنی راکبان موتورسوار و عجله نکردن در رانندگی به عنوان دو محور این جشنواره مهم ترین موضوعاتی بودند که هنرمندان جهت ارسال اثر به آنها توجه کردند.

در این مراسم همچنین مرتضی لطفی مسئول کمیته عکس جشنواره بیانیه هیات داوران را قرائت کرد که این بیانیه هیات داوران تاکید کرده است که هنرهای تصویری، فیلم کوتاه، پوستر و عکس برای انسان پرشتاب و کم مجال امروز می تواند بیشترین و موثرترین پیام را در کمترین زمان ممکن داشته باشد.

در این مراسم همچنین کلیپی از روند اجرایی جشنواره و فعالیت های دبیرخانه برای حضار در سالن پخش گردید.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *