صفحه اصلی / هنر / توسعه فعالیت های هنری، ضامن عدم اشاعه رفتار های خشنوت بار در جامعه است
طراحی سایت در مشهد

توسعه فعالیت های هنری، ضامن عدم اشاعه رفتار های خشنوت بار در جامعه است

گالری مشهد تریبون: رئیس پلیس آکاهی خراسان رضوی در بازدید از نمایشگاه”آینه در آینه هنر” گفت:توسعه فعالیت های هنری همواره ضامن عدم اشاعه رفتار های خشونت بار در جامعه است.

سرهنگ حسین بید مشکی ضمن بازدید از آثار به هنرمندان جوان مشهدی عنوان نمایشگاه آینه در آینه هنر ،اظهار داشت: هر گاه توجه به تولیدات فرهنگی و هنری در سطح جامعه افزوده به صورت کمی و کیفی افزوده شود،آثار و تبعات آن در لایه های اجتماعی و رفتارهای اجتماعی نمود مثبتی پیدا می کند.

بیدمشکی اضافه کرد: ازجمله این تاثیرات آرامش روان و افزایش سطح تحمل فشار های مختلف روزانه در فرد است، در بسیاری از موارد وقوع جرم منشا ارتکاب آن،عدم حفظ آرامش و گرفتن تصمیم نادرست هنگام بروز یک اتفاق است که منجر به رفتاری های مانند نزاع،قتل و از این دست معلول آن علت خواهد بود.

رئیس پلیس آگاهی استان ضمن ابراز رضایت از برگذاری فعالیت های هنری مانند نمایشگاه یاد شده که آثار تذهیب سنتی را با ابتکاری نو بر روی  چون و در قاب آینه به دست هنرمندان جوان آماده و به نمایش گذاشته شده است،افزود:پرداختن به هنر های سنتی و دیرینه مانند تذهیب که با آیین ،فرهنگ و اعتقادات ما اجین شده و به طور مثال در حاشیه قرآن های تاریخی همواره از آن استفاده می شده توسط هنرمندان جوان باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد  که خوشبختانه این نمایشگاه این اتفاق افتاده و نگاهی تازه به هنر تذهیب را با سلیقه خاصی به منظر مخاطبان خود هدیه داده است.

گفتنی است نمایشگاه آینه در آینه هنر ،مجموعه از آثار هنر مندان جوان خانوم ها زهره کشتگر و مهتاب خاک پور دانش آموختگان جوان رشته گرافیک ،آثاری را با تلفیق تذهب بر روی چوب های مختلف در قاب آینه به نمایشگ گذارده شد که از تاریخ  3 الی 8 بهمن ماه در نگارخانه آذر نور واقع در خیابان راهنمایی 10 از ساعت 17الی 20 میزبان علاقه مندان به هنر تذهیب است.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *