صفحه اصلی / موسیقی / سالار عقیلی از حواشی کنسرت شاندیز می گوید/به احترام مردم، کنسرت را لغو نکردم
طراحی سایت در مشهد

سالار عقیلی از حواشی کنسرت شاندیز می گوید/به احترام مردم، کنسرت را لغو نکردم

سرویس موسیقی : “سالار عقیلی” خواننده موسیقی سنتی ایران به دنبال حذف همسرش که در اجرای کنسرت شاندیز او را همراهی می‌کرد، با انتقاد از روند حذف نوازندگان و همسرایان زن گفت: «به احترام مردم، کنسرت را لغو نکردم.» در کنسرت سالار عقیلی که در روز بیست ودوم دی در نزدیکی مشهد برگزار شد، همسر وی که دف می‌نوازد پس از اجرای نخستین بخش کنسرت از سن پایین آورده شد.
“سالار عقیلی” از این‌که چه فرد یا سازمانی درخواست حضور نداشتن همسر وی، “حریر شریعت‌زاده” نوازنده پیانو و دف گروه را کرده بود، ابراز بی اطلاعی کرده است.
“سالار عقیلی” خواننده موسیقی سنتی ایران در گفت‌وگو با دویچه‌وله گفت ‌که پیش‌تر گفته بودند که در چند شهر ایران، اجازه حضور نوازندگان زن را نخواهند داد. وی افزود: «در ابتدا کنسرت مشهد هم لغو شده بود، اما پس از اجرایی که در شهر بجنورد داشتیم، به ما اعلام کردند که مشکلی برای اجرا در مشهد نداریم و مجوز را صادر کردند.»
گروهی از دوست‌داران صدای “سالار عقیلی” در شبکه‌های اجتماعی به او انتقاد کرده‌اند که چرا در واکنش به حذف همسرش اجرای کنسرت خود را متوقف نکرده است.
او در پاسخ به این انتقاد به دویچه‌وله گفت: «من به احترام مردم، کنسرت را لغو نکردم. بسیاری برای دیدن اجرای من از شهرهای دور آمده بودند و این انصاف نبود که برنامه را لغو کنم.»

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *