صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / وحید جلیلی: فعالیت‌های فرهنگی از فضای اجتماعی فاصله گرفته است
طراحی سایت در مشهد

وحید جلیلی: فعالیت‌های فرهنگی از فضای اجتماعی فاصله گرفته است

گروه مدیریت شهری: معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد گفت: آسیب فعالیت‌های فرهنگی را در فاصله گرفتن از محیط اجتماعی می‌دانم.
وحید جلیلی با بیان این مطلب در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل سازمان فرهنگی و تفریحی شهرداری مشهد که در سالن شهدای شهرداری برگزار شد، افزود: پیوند کار فرهنگی با فعالیت‌های اجتماعی از اصلی‌ترین اموری باید باشد که مورد توجه قرار می‌گیرد. اما هم‌اکنون فعالیت‌های فرهنگی از فضای اجتماعی فاصله گرفته و ضرورت دارد کارها با پیوست اجتماعی جدی همراه شود.
وی با اشاره به اینکه مناطق در ارتباط جدی‌تر و مستقیم‌تر با مردم هستند، اظهار کرد: از مناطق انتظار داریم با توجه به ارتباط بیشتر با مردم، تعامل جدی با ستاد و سازمان فرهنگی داشته باشند.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد در ادامه گفت: اگر بتوانیم پیوست‌های اجتماعی را در کارهای فرهنگی به پیش‌ ببریم، به مرزهای یک تحول بزرگ در فضای اجتماعی شهر نزدیک می‌شویم.
جلیلی خاطر نشان کرد: برای این منظور باید نگاه فراگیرتری به مخاطب داشته باشیم و برای جمعیت میلیونی مشهد فکر کنیم، سازوکار تعریف کرده و تنها به مخاطب خاص و محدود نیاندیشیم.
وی ادامه داد: نباید به مردم نیز به عنوان مخاطب صرف نگریسته شود. در واقع باید با استفاده از گستره جمعیت مخاطبان مشهدی، گردونه تولید محتوا را در فضای خودجوش فرهنگی اجتماعی به گردش در بیاوریم.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد با تاکید بر لزوم ایفای نقش تسهیل‌گری و الهام‌بخشی تصریح کرد: گروهی از افراد در این شهر وجود دارند که از ظرفیت‌های بالایی برخوردارند، اما به آن‌ها توجه نمی‌شود. امید است با تغییرات صورت گرفته گام‌های بلندی در حوزه فرهنگی در شهر مشهد برداشته شود.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *