صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / معدولیت عنوان کرد/دعوت از 140 تن از استادان هنر مراکز آموزش عالی مشهد برای داوری آثار هنرمندان
طراحی سایت در مشهد

معدولیت عنوان کرد/دعوت از 140 تن از استادان هنر مراکز آموزش عالی مشهد برای داوری آثار هنرمندان

استقبال از بهار 94: حامد معدولیت دبیر رویداد استقبال از بهار 94 اظهار داشت: با بررسی انجام شده، از نزدیک به 140 تن از استادان هنر و معماری دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی مشهد  برای بزرگترین هیات داوری دعوت می شود .
معدولیت اذعان داشت: رویکرد امسال توجه به نگاه مردمی در استقبال از بهار 94 است، از این رو تصمیم گرفتیم از هیات داورانی با گستردگی و تنوع سلایق دیدگاه های گوناگون بهره مند گردیم.
دبیر ستاد استقبال از بهار 94 مشهد تصریح کرد: روز پنج شنبه 18 دی ماه 93 با حضور اساتید علاقه مند، داوری آثار هنری ارائه شده به دبیرخانه صورت خواهد گرفت و آمادگی حضور تمامی افراد دعوت شده را جهت داوری داریم.

madooliat
معدولیت ضمن بیان اینکه امسال هیات انتخاب برای استقبال از بهار 94 وجود ندارد، افزود: داوری آثار دریک مرحله و توسط اساتید رشته های هنر مراکز آموزش عالی مشهد صورت می گیرد.
وی ضمن بیان اینکه این شیوه و سطح داوری برای اولین بار در کشور مورد استفاده قرار می گیرد، خاطر نشان کرد: امیدواریم این نوع داوری به دلیل وجود دیدگاه های متنوع، قرین به صحت بوده و از طرفی این شکل از کار بخش بزرگی از اساتید هنر شهر مشهد را از نزدیک با ظرفیت ها و کاستی های فضاسازی هنری این شهر آشنا می کند و خود الهام بخش ایده هایی نوتر و فراگیرتر درباره ی زیبایی شهر مشهد در آینده است.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *