صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / سهیلی:هنرمندان و شورای اسلامی شهر باید به یکدیگر نزدیک تر شوند
طراحی سایت در مشهد

سهیلی:هنرمندان و شورای اسلامی شهر باید به یکدیگر نزدیک تر شوند

استقبال از بهار   94 –  محمد سهیلی گفت: متاسفانه ذائقه و سلیقه مردم بر اثر نوع اجرای استقبال از بهار در چند سال گذشته به سمتی رفت که ادامه آن به صلاح نیست لذا باید رویکرد استقبال از بهار 93 ادامه پیدا کند.

سهیلی اظهار داشت: از سال گذشته در اجرای طرح استقبال از بهار در جهت اصلاح سلیقه و دیدگاه های مردمی رویکردی جدید آغاز شد که این رویکرد باید ضمن حفظ گستردگی طرح و ایجاد جذابیت های شهری ادامه داشته باشد.
وی افزود: متاسفانه ذائقه و سلیقه مردم بر اثر نوع اجرای استقبال از بهار در چند سال گذشته به سمتی رفت که ادامه آن به صلاح نیست لذا باید رویکرد استقبال از بهار 93 ادامه پیدا کند.
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه، امور اداری و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر مشهد ادامه داد: نباید صرفا به دنبال تولید تعدادی آثار حجمی باشیم زیرا مسئله مهمتر ساماندهی منظر و سیمای شهری است که به علاوه ایجاد جذابیت در شهر باعث می شود تا پیام ها بهتر منتقل شود.
سهیلی ضمن بیان اینکه هدف اصلی در تولید آثار استقبال از بهار نباید جذابیت و جلب توجه باشد، تصریح کرد: انتقال پیام های فرهنگی با توجه به موضوعاتی همچون محیط زیست، نو شدن سال، زیارت و ارتباط زائر و مجاور باید به عنوان هدف اصلی مد نظر باشد.
نائب رئیس دوم شورای اسلامی شهر مشهد خاطر نشان کرد: از حضور هنرمندان در فضاهای شهری حمایت می کنیم اما هنرمندان و شورای اسلامی شهر باید به یکدیگر نزدیک تر شوند به طوریکه شورا شهر دغدغه های هنری آنها را درک کند و هنرمندان نیز ظرفیت ها و الزامات فرهنگی مورد نظر شورا را مد نظر قرار دهند.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *