صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / حامد معدولیت به عنوان دبیر هنری ستاد استقبال از بهار 94 منصوب شد
طراحی سایت در مشهد

حامد معدولیت به عنوان دبیر هنری ستاد استقبال از بهار 94 منصوب شد

استقبال از بهار 94- معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد، دبیر هنری ستاد استقبال از بهار 94 این معاونت را منصوب کرد.

 «وحید جلیلی» طی حکمی «حامد معدولیت» را به عنوان دبیر این ستاد منصوب کرد و 5ماموریت مهم این ستاد را به وی یادآور شد.

جلیلی در این حکم خطاب به معدولیت آورده است: «با سپاس از مجموعه مدیران و ایده پردازان و هنرمندانی که در سال‌های گذشته سنت حسنه استقبال از بهار را به شیوه‌ای خلاقانه بنیان گذاشته و مداومت بخشیدند و با عنایت به سوابق مدیریتی و هنری جنابعالی به پیشنهاد مدیریت محترم هنری، دبیری ستاد فضاسازی شهری اسقبال از بهار 94 به شما سپرده می‌شود.»

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد در این حکم، 5ماموریت مهم را مطالبه کرده و طی آن خواسته است استفاده وسیع از ظرفیت‌های نخبگانی و هنری و میدان گشودن برای همه عناصر حرفه‌ای و استعدادهای جوان مورد توجه قرار گیرد.

«تلاش برای ارتباط متقابل نخبگان فکری، رسانه‌ای و هنری در مسر رسیدن به ایده‌های نو، عمیق و جذاب» نیز از دیگر ماموریت‌های محول شده به معدولیت است.

جلیلی همچنین از «گسترش تور ایده‌یابی به فضاهای متنوع مرمی، از اصناف و اقشار گوناگون و ایجاد مشارکت وسیع اجتماعی برای استقبال از بهار» به عنوان سومین مطالبه مهم معاونت فرهنگی و اجتماعی از این ستاد یاد کرده است.

«توسعه قالب‌ها و روش‌های استقبال از بهار، به همه عرصه‌های فرهنگ عمومی و هنر حرفه‌ای اعم از نقاشی، تئاتر، عکاسی، صنایع دستی و…» و «تاکید بر نشانه شناسی انقلاب اسلامی و جامعه پیشرفته دینی انقلابی با تکیه به هویت تاریخی و نقش پیشرو مشهدالرضا(ع) در ایران اسلام» نیز دیگر ماموریت‌های مهم یاد شده از سوی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد است.

«وحید جلیلی» در پایان ابراز امید کرده که این ستاد بتواند جلوه‌ای ماندگار از مدیریت جهادی و خلاقانه را در بهار 94 به یادگار بگذارد.

گفتنی است؛ «حامد معدولیت» از هنرمندان طراح گرافیک و عکاس بوده که پیش از این به عنوان مدیر روابط‌عمومی شورای اسلامی شهر مشهد و معاون هنری اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مشغول به فعالیت بوده است.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *