صفحه اصلی / فرهنگی / نکوداشت انوشیران ارجمند/برزو ارجمند:جای پدرم خوب است/5/
طراحی سایت در مشهد

نکوداشت انوشیران ارجمند/برزو ارجمند:جای پدرم خوب است/5/

گروه فرهنگی: امشب مراسم نکوداشت مرحوم انوشیروان ارجمند با حضور خانواده ارجمند و اهالی هنر شهر مشهد در سالن اصلی تئاتر شهر مشهد برگزار شد.

در این مراسم برزو ارجمند فرزند انوشیروان ارجمند سخنان خود را با چند جمله شاعرانه آغاز کرد:

دیر زمانی به راهت خواهم نشست، و دزدانه تمام لرزش بودنت را خواهم نگاشت در پیت روان نخواهم شد. خواهم نشست بر سر دیوار بلند تردیدها و تا دیوار فرو ریزد آنگاه عطش دیدارت سیرابم خواهد کرد. صد سال خواهد گذشت، به رسوایی به تمنا، دیوار فرو خواهد ریخت، تو خواهی آمد و من خواهم خندید، خندان که آخرین طروات باران به بزم پرشکوه رویایم خواهد رسید. تو خواهی آمد پدرم، خوب می دانم.اما صد سال خواهد گذشت، به رسوایی به تمنا

در ادمه برزو ارجمند ضمن عرض تسلیت به دوستان و همکاران پدرش، اظهار داشت:

بچه که بودم پدرم هر جا که می رفت من را با خود می برد، سر هر تمرین و کاری من رو می برد و این تا جایی بود که برخی ها به پدرم ایراد می گرفتند که چرا هرجا میروی برزو را با خودت می بری اما حالا خیلی خوشحالم.

وی افزود:

جای پدرم من خوب است، چون کارهای خوبی انجام داد و هرکاری که دلش خواست کرد و اصولا آدم هایی که با دلشان تصمیم میرگیرند با دلشان کار میکنند، خوشحالم که در شهرم کنار شما مراسم هفت پدرم را برگزار کردم.

ارجمند  در پایان خاطر نشان کرد :

خیلی عذرخواهم از مردمی که امشب به آنها گفتم با آنها عکس نمی گیرم چون آنقدر قوی نیستم که در مراسم ختم پدرم لبخند بزنم و عکس بگیرم، امشب شهادت امام رضا (ع) است و همه ما داغدار هستیم اما چون این آخرین حضور پدر من بر روی صحنه تئاتر مشهد است با اجازه امام رضا(ع) میخواهم برای او دست بزنیم.

گفتنی است جمعیت به شدت انوشیروان ارجمند را تشویق کردند.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *