صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / بصیری پور: از استقبال بخش خصوصی در نمایشگاه خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک مشهد شگفت زده شده ایم
طراحی سایت در مشهد

بصیری پور: از استقبال بخش خصوصی در نمایشگاه خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک مشهد شگفت زده شده ایم

گروه مدیریت شهری: شب گذشته پنجمین نمایشگاه خدمات شهری، حمل و نقل  و ترافیک مشهد با حضور غلامرضا بصیری پور رئیس شورای اسلامی استان خراسان رضوی، غلامحسین صاحبی رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر مشهد و حسین شکوهی مدیرعامل سازمان همیاری های خراسان رضوی افتتاح شد.

در حاشیه این مراسم غلامرضا بصیری پور گفت: دو هفته پیش از برگزاری نمایشگاه خدمات شهری و حمل و نقل با توجه به اطلاعات و گزارش های واصله، پیش بینی ها مبنی بر عدم استقبال از این نمایشگاه بود اما امروز در مراسم افتتاحیه که پای به سالن نمایشگاه گذاشتیم شاهد استقبال خوب 55 شرکت خصوصی شاخص بودیم که به نوعی می توان گفت از استقبال بخش خصوصی در این نمایشگاه شگفت زده شده ایم.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد ادامه داد:شرکت های حاضر در نمایشگاه در حوزه حمل و نقل و ترافیک محصولات ارزشمندی را به نمایش گذاشته اند که این دست آوردها برای همه ما خصوصا 300 تن از مدیران شهری و اعضای شوراهای اسلامی شهرهای مختلف کشور حائز اهمیت خواهد بود.

رئیس شورای اسلامی استان خراسان رضوی اذعان داشت: شخصا برای حضور شوراهای کشور در این نمایشگاه تلاش زیادی داشتم و بسیاری از افراد را دعوت کردیم تا این نمایشگاه از سال های گذشته میهمانان بیشتری را میزبانی نماید.

بصیری پور ضمن بیان اینکه حضور تعداد زیادی از شهرداران و رئسای شوراهای شهرهای مختف کشور می تواند باعث افزایش بهره وری نمایشگاه شود، تصریح کرد: باید از شرکت هایی که در این نمایشگاه کارهای با کیفیت مطلوب ارائه داده اند حمایت لازم صورت گیرد.

عضو شورای اسلامی شهر مشهد در خصوص عدم حضور معاونت های مرتبط و سازمان های زیرمجموعه آنها از شهرداری مشهد، اظهار داشت: از طریق کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد بارها این موضوع را پیگیری کردیم اما دوستان برای عدم شرکت در نمایشکاه توحیهی داشتند مبنی بر اینکه به ما دیر خبر داده اند و فعالیت های شهرداری در این حوزه به نمایش گذاشته شده است.

وی در پایان خواستار پیگیری سه موضوع روان سازی ترافیک شهری، ساخت مراکز مرتبط با حمل و نقل شهری و ایجاد آموزش شهروندی در جهت حل حمل و نقل شهری توسط رسانه های استان و شهر مشهد شد.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *