صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / ابراهیمی خبر داد/7000 متر فضای مسقف نمایشگاهی برای پنجمین نمایشگاه خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک مشهد
طراحی سایت در مشهد

ابراهیمی خبر داد/7000 متر فضای مسقف نمایشگاهی برای پنجمین نمایشگاه خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک مشهد

گروه مدیریت شهری: صبح امروز نشست خبری پنجمین نمایشگاه خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک مشهد با حضور اعضای شورای اسلامی شهر مشهد در سالن شهدای شهرداری مشهد برگزار شد.

در این نشست حمید ابراهیمی مدیر برگزاری پنجمین نمایشگاه خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک مشهد گفت: صنعت نمایشگاه داری در دنیا سالانه 60 میلیارد دلار گردش مالی دارد و کشور ایران در این صنعت در بین کشورهای خاورمیانه در مقام دوم قرار دارد.

وی افزود: نمایشگاه خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک از جمله نمایشگاه های جدید در کشور ما هستند و امسال پنجمین سالی است که مشهد این نمایشگاه را برگزار می کند.

مدیر برگزاری نمایشگاه اظهار داشت: در این نمایشگاه تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات فنی و مهندسی در حوزه خدمات شهری، محیط زیست شهری، حمل و نقل و ترافیبک حضور پیدا می کنند تا مدیران شهری و کارشناسان آخرین دست آوردهای  این حوزه را مشاهده نمایند تا با استفاده از آخرین دست آوردها سطح خدمات دهی به شهروندان را افزایش دهند.

مدیر برگزاری نمایشگاه خدمات شهری مشهد ضمن بیان اینکه برگزاری این نمایشگاه سود مالی ندارد، اظهار داشت: برای پنجمین دوره نمایشگاه خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک مشهد هزینه زیادی برای میزبانی از میهمانان ویژه از سایر شهرها داشته ایم که تاکنون 80 میلیون تومان جهت پذیرایی و اسکان میهمانان هزینه شده است.

وی خاطر نشان کرد: امسال 55 شرکت در این نمایشگاه حضور دارند و متراژ فعلی به دست آمده 7000 متر فضای مسقف است  و علت کاهش فضای فضای امسال نسبت به سال گذشته عدم حضور مستقیم معاونت حمل و نقل و خدمات شهری شهرداری مشهد در این نمایشگاه است.

ابراهیمی بخش های مختلف نمایشگاه را مرتبط با حوزه فعالیت شرکت های فعال در زمینه ادوات و تجهیزات خدمات شهری، مبلمان شهری، خدمات مرتبط با آتش نشانی، امور ایمنی، بازیافت مواد، ماشین آلات، نورپردازی شهری، حمل نقل عمومی، سامانه های کنترل ترافیک، موقعیت یاب های ماهواره ای و … دانست و افزود: تاکنون حضور شهرداران و رئسای شوراهای شهر 11 استان کشور در این نمایشگاه قطعی شده است.

مدیر برگزاری نمایشگاه خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک مشهد اذعان داشت: با هماهنگی صورت گرفته با اداره کل روابط عمومی شهرداری مشهد، میهمان این نمایشگاه از پروژه های موفق شهری مشهد بازدید به عمل می آورند.

وی در پایان از شهردار مشهد، معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد، مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری مشهد و سازمان همیاری شهرداری های استان خراسان رضوی تشکر کرد .

گفتنی است پنجمین نمایشگاه خدمات شهری مشهد از تاریخ 10 الی 13 آذر ماه با حضور بیش از 350 شهردار و رئسای شوراهای اسلامی شهرهای مختلف در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار می شود و این نمایشگاه از ساعت 16 الی 21 میزبان علاقه مندان جهت بازدید خواهد بود.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *