صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / بصیری پور: سطح خدمات شهری در مشهد نسبت به سایر شهرها مناسب است
طراحی سایت در مشهد

بصیری پور: سطح خدمات شهری در مشهد نسبت به سایر شهرها مناسب است

گروه مدیریت شهری: غلامرضا بصیری‌پور اظهار داشت: در شهرهای کوچک ایران و نقاط محروم متاسفانه سطح خدمات‌رسانی همچنان مناسب نیست که تجارب شهرهای موفق در این زمینه می‌تواند به این مناطق منتقل شود.

رئیس شورای اسلامی شهرستان مشهد ادامه داد: در چند سال گذشته در برخی از نقاط شهر مشهد بیش از 50 یا حتی 100 درصد رشد فضای سبز داشته ایم و ایجاد مراکز تفریحی مانند بوستان‌ها در شهر مشهد رشد چشمگیری داشته است که این اقدامات جای تقدیر و تشکر دارد.

بصیری‌پور تصریح کرد: در موضوع حمل و نقل شهری باید گفت شهرهای ایران با استاندارهای بین‌المللی فاصله زیادی دارند که باید تلاش کنیم این باور که هرچه بر روی حمل و نقل عمومی سرمایه‌گذاری شود تبدیل به سود می‌شود که در کل شهرهای ایران به عنوان یک باور عمومی نهادینه شود.

بصیری‌پور افزود: در ایران روزی 6 هزار خودرو نوساز وارد شهرها می‌شوند و حدودا کمتر از هزار خودرو از گردونه شهر خارج می‌شود که این امر سبب بروز مشکلات زیست محیطی و ترافیکی می‌شود.

عضو شورای عالی استان‌های کشور با بیان اینکه حضور بیش از 300 شهردار و رؤسای شوراهای اسلامی شهرهای مختلف کشور در نمایشگاه خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک مشهد اتفاق برجسته‌ای است، بیان کرد: برگزاری چنین گردهمایی بزرگی توسط بخش خصوصی باید مورد استقبال مدیران شهری قرار بگیرد تا در نهایت شاهد برگزاری یک نمایشگاه با کیفیت باشیم.

بصیری‌پور ضمن بیان اینکه همکاری دستگاه‌ها و بخش‌های مختلف با پنجمین نمایشگاه خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک مشهد می‌تواند به عنوان یک شاخص همواره مد نظر قرار گیرد، خاطرنشان کرد: هرچه دستگاه‌های بیشتری در برگزاری این نمایشگاه درگیر شوند در نهایت شاهد برگزاری نمایشگاه با کیفیت‌تری خواهیم بود.

گفتنی است، پنجمین نمایشگاه خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک شهر مشهد از 10 تا 13 آذر ماه 93 با حضور بیش از 350 شهردار و رؤسای شوراهای اسلامی شهرهای مختلف کشور در مشهد برگزار می‌شود.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *