صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / قطعی شدن حضور شهرداران 10 استان کشور در نمایشگاه خدمات شهری مشهد
طراحی سایت در مشهد

قطعی شدن حضور شهرداران 10 استان کشور در نمایشگاه خدمات شهری مشهد

گروه مدیریت شهری: حمید ابراهیمی از قطعی شدن حضور شهرداران 10 استان کشور در پنجمین نمایشگاه خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک خبر داد.

ابراهیمی گفت: تاکنون حضور شهرداران 10 استان یزد، اصفهان، سمنان، مازندران، سیستان و بلوچستان، بوشهر، کهگیلویه و بویر احمد، خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی در پنجمین نمایشگاه خدمات شهری مشهد قطعی شده است.

وی ادامه داد: در کنار حضور شهرداران شهرهای مختلف کشور، رئسای شوراهای اسلامی شهرهای زیادی برای شرکت در پنجمین نمایشگاه خدمات شهری به شهر مشهد می آیند.

ابراهیمی خاطر نشان کرد: پنجمین نمایشگاه خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک مشهد از 10 الی 13 آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار می شود و پیش بینی می شود در روزهای آینده حضور شهرداران چندین استان دیگر در این نمایشگاه قطعی شود.

مدیر برگزاری نمایشگاه خدمات شهری مشهد ضمن بیان اینکه شهرداری مشهد در این نمایشگاه حضور فعالی خواهد داشت، افزود: شهردار محترم مشهد و اعضای شورای اسلامی شهر مشهد تاکنون همکاری مناسبی جهت هرچه بهتر برگزار شدن این نمایشگاه داشته اند که از آنها تشکر می کنیم.

وی در پایان اذعان داشت: فراهم نمودن زمینه های لازم جهت سرمایه گذاری شرکتهای داخلی در بخش های مربوط به ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل و ماشین آلات و تجهیزات مربوطه و بهبود وضعیت محیط زیست در شهرها و بهینه سازی مصرف سوخت شهرها می تواند از سایر دست آوردهای این نمایشگاه باشد.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *