صفحه اصلی / عکس / برادران در حاشیه بازدید از نمایشگاه گروه چیلیک:احیای نمایشگاه عکس مشهد یک دغدغه جدی است
طراحی سایت در مشهد

برادران در حاشیه بازدید از نمایشگاه گروه چیلیک:احیای نمایشگاه عکس مشهد یک دغدغه جدی است

گالری مشهد تریبون: محمد مهدی برادران معاون برنامه ریزی و توسعه شهرداری مشهد از اولین نمایشگاه گروه هنری «چیلیک» با موضوع نگاهی عکاسانه به تاسوعا و عاشورای حسینی سال 1393 مشهد بازدید کرد.

برادران در حاشیه این بازدید گفت: در دنیا امروز گالری ها تلاش می کنند تا در مقابل جریانات سریعی بایستند که حس خوب دیدن برای افراد را کاهش داده است.

وی افزود: پبشرفت تکنولوژی باعث افزایش آهنگ زندگی می شود اما باید توجه داشت که سرعت همیشه خوب نیست و تمرکر افراد را بر روی لحظه ها کاهش می دهد.

وی ضمن بیان اینکه شهرداری مشهد با راه اندازی پل گالری ها سعی بر جذب بیشتر توجهات مردم به لحظات  داشته است، اذعان داشت: در تصاویر نمایشگاه گروه هنری چیلیک با موضوع تاسوعا و عاشورای 93 مشهد، اقشار مختلف در حین عزاداری دیده می شدند و بسیاری از تصاویر این نمایشگاه برای انسان جذابیت دارد.

معاون برنامه ریزی شهرداری مشهد خاطر نشان کرد: در مقطعی  نمایشگاه عکس مشهد 5 سال پیاپی برگزار شد اما در حال حاضر دو سالی است که این نمایشگاه برگزار نمی شود که احیا این نمایشگاه یک دغدغه جدی است.

برادران بیان کرد: سال به سال برخی از مکان های شهری تغییر می کند و هرساله در مناطق مختلف شهر مشهد اتفافات جدیدی می افتد که آرشیو نمایشکاه سالانه عکس به نوعی می توانست تاریخ شهر مشهد برای آیندگان باشد که امیدواریم معاون فرهنگی اجتماعی جدید شهرداری مشهد این جشنواره را احیا کند.

2

3

4

5

6

7

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *