صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / از پوستر شانزدهمین نمایشگاه کتاب مشهد رونمایی شد
طراحی سایت در مشهد

از پوستر شانزدهمین نمایشگاه کتاب مشهد رونمایی شد

سرویس قلم و کتاب:  با حضور سید عباس صالحی معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از پوستر شانزدهمین نمایشگاه کتاب ناشران ایران در مشهد مقدس رونمایی شد.
در مراسمی که با حضور عباس صالحی معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سید سعید سرابی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از پوستر شانزدهمین نمایشگاه کتاب ناشران ایران در مشهد مقدس رونمایی  شد.
در این مراسم معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر شناخت استعدادها و لزوم استفاده حداکثری از ظرفیتهای نمایشگاههای کتاب از جمله در بخش فرهنگی تاکید کرد.
دکتر سید عباس صالحی گفت: باید نمایشگاه های کتاب به بستر مناسبی برای تولید علم و دانش تبدیل و قابلیتهای آنها در این بخش جهت دهی شود.
وی ادامه داد: باید از برگزاری نمایشگاه های کتاب در استانها به عنوان فرصت مناسبی برای یک اتفاق و رویداد مهم فرهنگی بر محور کتاب و عرضه این محصول فرهنگی و افزایش سطح دسترسی عمومی مردم جامعه بهره گرفت.
صالحی اضافه کرد: امیدواریم نمایشگاه های کتاب که کانون و مرکز تمدن سازی و تمدن پروری است به یک جشنواره بزرگ فرهنگی بر محور کتاب تبدیل شوند.

وی با اشاره به پیشگامی مشهد در حوزه های فرهنگی افزود: مشهد این قابلیت و ظرفیت را دارد که در برگزاری نمایشگاه کتاب نیز پیشگام بوده و برای سایر استانها الگو سازی کند.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *