صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / سرابی:جشنواره فیلم های کودک و نوجوان باعث آشتی کودکان و نوجوانان با سینما می شود
طراحی سایت در مشهد

سرابی:جشنواره فیلم های کودک و نوجوان باعث آشتی کودکان و نوجوانان با سینما می شود

سرویس سینما: سید سعید سرابی مدیر کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی در حاشیه برگزاری روز سوم جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان مشهد به  مشهد تریبون گفت: جشنواره فیلم کودک و نوجوان یکی از رخدادهای مهم در عرصه فرهنگ و هنر به ویژه صنعت سینمای کشور است.

وی افزود: این جشنواره زمینه خوبی برای تولیدات مربوط به حوزه کودک و نوجوان است و شور و نشاط لازم را بین کودکان و نوجوانان در سالن های سینما به عنوان قشری مهم از مخاطبین سینما ایجاد می نماید.

دبیر شورای فرهنگ عمومی استان خراسان رضوی بیان کرد: یکی دیگر از فواید برگزاری جشنواره فیلم های کودک و نوجوان  آشتی  کودکان و نوجوانان با سینما است و زمینه آشنایی این قشر با صنعت سینما با برگزاری این جشنواره فراهم می شود.

MR

سرابی ضمن بیان اینکه تا سال گذشته این جشنواره در مشهد برگزار نشده بود، اذعان داشت: امسال با ابتکار معاونت هنری اداره کل ارشاد خراسان رضوی و همراهی دبیرخانه ملی، جشنواره  فیلم های کودک و نوجوان مشهد برای اولین بار در مشهد برگزار می شود که برای سال اول توانسته به خوبی جایگاه خود را پیدا نماید و مخاطب خوبی جذب نماید.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی ضمن بیان اینکه برگزاری یک اختتامیه خوب  می تواند زمینه برگزاری این جشنواره در سال های آینده را فراهم نماید، تصریح کرد: استان خراسان رضوی در بین استان های مختلف جایگاه خوبی در صنعت فیلمسازی دارد اما فاصله همه استان ها در این صنعت با پایتخت زیاد است که برگزاری جشنواره های مختلف سینمایی از جمله جشنواره فیلم های کودک و نوجوان می تواند به پیشرفت صنعت سینمای استان ها کمک نماید.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *