صفحه اصلی / فرهنگی / طباطبایی: مراسم تشییع پیکر مرحوم استاد پور عطایی را مردمی برگزار می کنیم
طراحی سایت در مشهد

طباطبایی: مراسم تشییع پیکر مرحوم استاد پور عطایی را مردمی برگزار می کنیم

گروه فرهنگی: حمید طباطبایی معاون هنری و سینمایی استان خراسان رضوی در خصوص برگزاری مراسم تشییع استاد پور عطایی به خبرنگار مشهد تریبون گفت: به دلیل اهمیت موضوع و تاکید مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد استان، ستادی را برای ساماندهی مراسم تشییع پیکر این استاد موسیقی در یک روز مانده به این مراسم تشکیل دادیم .

وی افزود:با توجه به اینکه امروز تعطیل رسمی بود اما 15 نفر با مسئولیت های گوناگون و  با تخصص های مختلف در این ستاد شرکت کردند که وظایف آنها برای برگزاری آبرومندانه مراسم مشخص گردید.

وی  ضمن بیان اینکه مراسم بزرگداشت و تشییع پیکر مرحوم  استاد پور عطایی ساعت 8:30 در مقابل درب مجتمع امام رضا (ع) برگزار می شود، بیان کرد: حضور علی مرادخانی معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مراسم محتمل است و تمام تلاش خود را به کار بستیم تا ایشان در این مراسم حضور داشته باشند.

طباطبایی در ادامه اذعان داشت: در این مراسم به علاوه سخنرانی معاون هنری وزیر ارشاد، سید سعید سرابی مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی سخنرانی خواهد کرد و سعی داریم تا از بیانات یکی از دوستان هنرمند استاد پورعطایی از شهر تربت جام بهره مند شویم.

معاون هنری وسینمایی استان خراسان رضوی خاطر نشان کرد: تلاش  استاد پور عطایی در طول زندگی این بود که از مردم جدا نشوند لذا ما هم این مراسم را مردمی برگزار می کنیم.

وی در پایان تصریح کرد: پیکر مرحوم پور عطایی پس از مراسم فردا به تربت جام منتقل خواهد شد.

گفتنی است آهنگ معروف “نوایی نوایی” از آثار استاد پور عطایی فردا در این مراسم پخش می شود.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *