صفحه اصلی / هنر / علیرضا پاکدل:گرافیک مشهد در سطح کشور جایگاه مناسبی دارد
طراحی سایت در مشهد

علیرضا پاکدل:گرافیک مشهد در سطح کشور جایگاه مناسبی دارد

گروه هنرهای تجسمی: شب گذشته نمایشگاه آثار برتر طراحی جلد کتاب هنرجویان دوره آموزشی “صفحه یک” به همراه آثاری از اساتید این دوره آموزشی در نگارخانه سلطانعلی مشهدی واقع در بوستان کوهسنگی آغاز به کار کرد.

برخی از شخصیت های مهم هنری شهر مشهد در افتتاحیه این نمایشگاه حاضر بودند که از جمله آنها می توان به علیرضا پاکدل کارتونیست مطرح بین المللی اشاره کرد.

در حاشیه برگزاری این نمایشگاه این کارتونیست مشهدی به خبرنگار ما گفت: ورود استاد ابراهیم حقیقی به فعالیت های هنری و آموزشی در مشهد اتفاق بزرگی است و حضور ایشان موجب تاثیرات بسیار خوبی برای هنر شهر مشهد خواهد شد.

وی ضمن بیان اینکه از حضور شخصیت های بزرگ هنری در شهر مشهد استقبال می کند، افزود: حضور شخصیت های بزرگ هنری در شهر باعث انتقال تجربه ای اساتید به جوانان مشهدی می شود ضمن اینکه این جوانان با حضور چنین اساتید کارهای خود را با انرژی بیشتری پیش می برند.

عضو فعال دفتر کاریکاتور حوزه هنری خراسان رضوی خواستار حضور اساتید برجسته هنری در تمامی بخش های هنرهای تجسمی در شهر مشهد شد و اذعان داشت: طرح های حاضر در نمایشگاه را پسندیدم و به طور کلی نشانه هایی در آثار بود که انسان متوجه می شود بچه های گرافیک مشهد راه خود را پیدا می کنند و به نقطه بهتری از وضعیت کنونی خواهند رسید.

پاکدل تصریح کرد: با توجه به اینکه با طراحان تهرانی در ارتباط هستم و در دوره داوری جشنواره فجر با بسیاری از اساتید گرافیک تهران گفت و گو داشته ام می توانم بگویم که  گرافیک مشهد در سطح کشور جایگاه مناسبی دارد و طراحان تهرانی به این موضوع اذعان دارند.

نفر اول جشنواره کاریکاتور چهره بین المللی طنز آمازون (برزیل) در پایان خاطر نشان کرد: به تمامی عوامل برگزاری این کارگاه ها و این نمایشگاه به خصوص محراب اسدخانی خسته نباشید می گویم و برای همه آنها آرزوی موفقیت دارم.

گفتنی است کارگاه پیوسته طراحی جلد کتاب از سه هفته پیش در خانه هنرمندان مشهد شروع به کار کرد و آثار برتر در نگارخانه سلطانعلی واقع در بوستان کوهسنگی به نمایش درآمده است.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *