صفحه اصلی / هنر / آثار برتر هنرجویان طراحی جلد کتاب در نگارخانه سلطانعلی مشهدی
طراحی سایت در مشهد

آثار برتر هنرجویان طراحی جلد کتاب در نگارخانه سلطانعلی مشهدی

گالری مشهد تریبون: نوید فلاحت مجری دوره آموزشی طراحی جلد کتاب با عنوان “صفحه یک” به خبرنگار ما گفت: کارگاه های پیوسته طراحی جلد کتاب  به همت گروه پژوهشی کاوا و گروه هنر خلاق با عنوان “صفحه یک” از ۶ شهریور ماه 1393 در خانه هنرمندان مشهد آغاز شد.

وی افزود: این دوره آموزشی 28 شهریور ماه با حضور ابراهیم حقیقی به عنوان آخرین مدرس این دوره به کار خود پایان می دهد و پس از آن آثار برتر در نگارخانه سلطانعلی مشهدی واقع در ضلع غربی بوستان کوهسنگی به نمایش در می آید.

فلاحت ادامه داد: ساعت 17 روز 28 شهریور ماه پس از سخنرانی ابراهیم حقیقی در نگارخانه سلطانعلی مشهدی بازدید از آثار برتر هنرجویان این دوره آغاز می شود و این نمایشگاه تا 2 مهرماه 1393 هر روز از ساعت 10 الی 13 و 17 الی 21 پذیرای علاقه مندان خواهد بود.

این طراح گرافیک تصریح کرد: در این نمایشگاه بیش از 90 اثر به نمایش در می آید که حدود 70 اثر متعلق به آقایان ابراهیم حقیقی، محراب اسدخانی و سعید باباوند به عنوان مدرسین دوره است و سایر آثار ماحصل تلاش 1 ماهه حدود 30 هنرجو در کارگاه های پیوسته طراحی جلد کتاب بوده است.

مجری  این دوره آموزشی در پایان خاطر نشان کرد: بسیاری از هنرجویان پس از شرکت در این کارگاه توانسته اند سفارش کار بگیرند و این دوره آموزشی برای بسیاری از هنرجویان همراه با کارآفرینی  بوده است.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *