صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / اختصاصی/فراخوان مسابقه فیلم نامه نویسی پروانه ها در مشهد منتشر شد
طراحی سایت در مشهد

اختصاصی/فراخوان مسابقه فیلم نامه نویسی پروانه ها در مشهد منتشر شد

سرویس سینما: با عنایت به تحقق برگزاری اولین دوره جشنواره بین المللی فیلم های کودک و نوجوان در جوار بارگاه رضوی و ضرورت بهره برداری از این فرصت مغتنم در جهت ارتقای بینش و سواد بصری کودکان و نوجوانان استان خراسان رضوی ” ستاد جشنواره ” در نظر دارد تا با هدف شناسایی استعداد های برتر، مسابقه فیلم نامه نویسی با عنوان “پروانه ها” برگزار نماید.

شرایط شرکت به شرح ذیل است:

1- آثار باید توسط شرکت کنندگان 12 تا 19 سال و برای مخاطب کودک و نوجوان نوشته شده باشد.

2- آثار باید برای فیلم کوتاه یا نیمه بلند نوشته شده و می تواند در ساختارهایی مانند داستانی، زنده، پونمایی، عروسکی و … نوشته شده باشد.

3- هر نویسنده می تواند یک یا چند طرح(قصه) یا فیلم نامه را ارائه دهد.

4- آثاری امکان شرکت در مسابقه را دارند که قبلا بر اساس آن فیلمی ساخته نشده باشد.

5- برای فیلنامه های اقتباسی ذکر نام اثر اصلی، نویسنده و مترجم الزامی بوده و مسئولیت پاسخگویی و هرگونه ادعای افراد حقیقی و حقوقی در زمینه مالکیت بر عهده ارائه دهنده اثر خواهد بود.

شرکت کنندگان باید سه نسخه خلاصه فیلنامه یا داستان را در یک صفحه به همراه یک نسخه از فیلنامه تا 5 مهرماه 1393 به نشانی ذیل ارسال نموده یا حضورا تحویل نمایند.

آدرس : مشهد – بوستان ملت – مجتمع فرهنگی هنری امام رضا (ع) دبیرخانه جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوان تحت نظر معاونت هنری اداره کل ارشاد خراسان رضوی

شماره تماس: 05136075481

گفتنی است مسابقه فیلمنامه نویسی «پروانه ها» در بخش «جوانه های امید» ویژه نوجوانان 12 تا 19 ساله با محوریت مولفه های بومی و اسلامی برگزار می شود و به ایده ها، طرح ها و فیلمنامه هایی توجه دارد که منبع الهام بخش آن ها، «فرهنگ و ادبیات»، «آداب و رسوم»، «آئین ها، قصه ها و افسانه های محلی و بومی» باشد.

 

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *