صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / رئیس شورای شهر در گفت و گو با مشهد تریبون:عملکرد معاون فرهنگی شهرداری در مجموع رضایت بخش است
طراحی سایت در مشهد

رئیس شورای شهر در گفت و گو با مشهد تریبون:عملکرد معاون فرهنگی شهرداری در مجموع رضایت بخش است

گروه مدیریت شهری: محسن انتظاری هروی رئیس شورای اسلامی شهر مشهد  ظهر امروز پس از جلسه علنی شورا در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار مشهد تریبون گفت: همواره در انتصابات شهرداری مشهد باید رو به جلو حرکت نماییم و مدیر جدید معرفی شده در هر پستی باید نسبت به فرد فعلی  قوی تر باشد.

وی ادامه داد: شورای شهر در انتصابات حق دخالت ندارد اما همیشه حق سوال کردن از عملکرد مدیران شهرداری را برای خود محفوط می داند و در زمینه انتصابات اگر شهردار شخصی قوی تر از مدیر فعلی را در هریک از پست ها معرفی کند از این انتخاب حمایت می کنیم زیرا چنین انتصابی در جهت تقویت سیستم شهرداری است.

رئیس شورای شهر مشهد در خصوص وضعیت معاونت فرهنگی گفت: عملکرد معاون فرهنگی شهرداری  در مجموع رضایت بخش است اما اگر شهردار برای این پست یا هر پست دیگری فردی قوی تر از مدیران فعلی را معرفی نماید، استقبال می کنیم.

انتظاری هروی در پایان خاطر نشان کرد: با ورود نیروهای سیاسی به معاونت فرهنگی یا هر بخش دیگری از شهرداری مخالفم زیرا با این اتفاق در نهایت مردم ضربه می خورند.

 

طراحی سایت در مشهد

3 نظرات

  1. جناب اقای انتظاری مثل اینکه باامورفرهنگی بیگانه هستیدکه اقدامات شادکام روموفق میدانیدپس اگرایشان موفق بوده دوران مرکبی که شهرراباتحولات بسیاری روبه روکرد چه بوده الان هم اگرکاری هرچند اندک انجام میشود ابشخورهمان موقع وادامه کاران زمان است

  2. برای آقای شادکام بی نهایت احترام قائلم انسان بسیار شریف مودب و قابل احترامی ست. تا قبل از این که باهشون مصاحبه داشته باشم یا… شناختی نداشتم. اما الان به جرات معتقدم ایشون انسان بسیار درستی ست.

  3. به امید برگشت هرچه سریعتر ایشان به آموزش و پرورش خراسان رضوی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *