صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / امینی پیشنهاد کرد:استفاده از ظرفیت حجم برای مشهد 2017
طراحی سایت در مشهد

امینی پیشنهاد کرد:استفاده از ظرفیت حجم برای مشهد 2017

گروه مدیریت شهری: یوسف امینی عضو مدعو شورای حجم و یادمان های دائم به خبرنگار ما گفت: تولید آثار حجمی باید به عنوان بخشی از فرآیند فعالیت های فرهنگی تعریف شود و باید نقش آن در پیاده سازی سیاست های فرهنگی مشخص گردد.

وی  تصریح کرد: هنرمندان جامعه از سیاست های کلان جدا نیستند و باید به مدیران شهری کمک نمایند لذا آنها می توانند در راستای سیاست های مدیریت شهری قدم های مثبتی در خصوص احیا هویت دینی، ملی و تاریخی شهر مشهد بردارند که حجم می تواند یکی از قالب های تاثیر گذار باشد.

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد ادامه داد: آثار حجمی می توانند فرهنگ سازی مناسبی در خصوص نامگذاری سالهای مختلف که توسط مقام معظم رهبری صورت می گیرد داشته باشند زیرا این بخش از فعالیت هنری باید مکمل سایر فعالیت ها باشد و نباید به آن به شکل جزیره ای نگاه کرد.

امینی افزود: آثار حجمی در معرض دید عموم هستند و جذابیت آنها از بسیاری از قالب های دیگر هنری بیشتر است لذا باید به این آثار توجه ویزه داشت تا ضمن افزایش رونق هنر مشهد، شاهد بهبود وضع سیمای شهر باشیم.

امینی ضمن لزوم توجه همگان به سال 2017 و اتفاقاتی که برای مشهد پیش بینی می شود، خاطر نشان کرد: باید همه مردم متوجه جایگاه شهر مشهد در سال 2017 به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام باشند که یکی از راه های مفید مطلع کردن آنها استفاده از ظرفیت حجم است که اگر این اتفاق بیفتد شاهد ارائه نظرات و ایده های خوبی از سمت توده های مردم خواهیم بود.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *