صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / عرفان: آثار برگزیده جشنواره خوشنویسی رضوی در پل گالری های سطح شهر و نگارخانه سلطانعلی مشهدی اکران می گردد
طراحی سایت در مشهد

عرفان: آثار برگزیده جشنواره خوشنویسی رضوی در پل گالری های سطح شهر و نگارخانه سلطانعلی مشهدی اکران می گردد

گروه مدیریت شهری: دوازدهمین جشنواره خوشنویسی رضوی به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد همزمان با دهه کرامت و در رشته های نستعلیق، شکسته نستعلیق، نسخ، ثلث و خط تحریری برگزار می گردد.

در همین زمینه یوسف امینی مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد به خبرنگار ما گفت: این جشنواره در دو بخش ویژه اساتید(بخش جنبی) و بخش رقابتی شامل موضوعات اندیشه، احادیث و بیانات امام رضا(ع)، مکاتیب و حدیث نفس و اشعار و دل نوشته های هنرمندان در حوزه فرهنگ و معارف رضوی، روایات ائمه معصومین (ع)  در خصوص معرفی و جایگاه والای حضرت رضا(ع) برگزار می گردد.

وی افزود: در دهه کرامت تلاش داریم تا با هماهنگی شهرداری این طرح ها را در پل گالری ها و نگارخانه های سطح شهر اکران کنیم که این درخواست را به مدیریت امور هنری شهرداری مشهد ارائه داده ایم.

محمد هادی عرفان مدیر خانه هنرمندان مشهد در همین زمینه، اذعان داشت: امید است با نمایش  آثار برگزیده جشنواره خوشنویسی رضوی در پل گالری های سطح شهر و نگارخانه سلطانعلی مشهدی واقع در بوستان کوهسنگی ، شهر مشهد در ایام دهه کرامت و پس از آن بیش از گذشته رنگ و بوی رضوی داشته باشدو این گام هرچند کوچک، مورد قبول ولی نعتمان حضرت ثامن الحجج قرار گیرد.

مهندس عرفان همچنین خاطر نشان کرد: مدیریت امور هنری شهرداری مشهد همواره در مناسبت های مذهبی تمام تلاش خود را جهت هرچه پررنگ تر شدن مفاهیم مذهبی به کار می گیرد و در این زمینه تعامل این مدیریت با سایر ادارات ادامه خواهد داشت.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *