صفحه اصلی / تئاتر / استاندار خراسان رضوی در گفت و گو با مشهد تریبون:باید از سالن های موجود تئاتر مشهد نهایت استفاده را داشته باشیم
طراحی سایت در مشهد

استاندار خراسان رضوی در گفت و گو با مشهد تریبون:باید از سالن های موجود تئاتر مشهد نهایت استفاده را داشته باشیم

سرویس تئاتر: علیرضا رشیدیان پس از این تماشای نمایش “بر پهنه دریا” در گفت و گو با مشهد تریبون گفت: تئاتر مردم را وادار  به تفکر می کند و مفاهیم را پیچیده تر از سینما بیان می کند.

وی ادامه داد:امیدواریم فعالیت های تئاتر مشهد گسترده تر از گذشته باشد و مردم از  نمایش هایی که نمایشنامه آنها را نویسندگان داخلی نوشته باشند نهایت بهره را ببرند.

وی ادامه داد: نمایش بر پهنه دریا با ترکیب بسیار خوب نور و صدا اثر زیبایی بود و این کار زیبا می توانست در سالنی بزرگ تر اجرا شود تا تماشاگران بیشتری از آن استفاده کنند.

رشیدیان اذعان داشت: جوان های بسیار با استعدادی در حوزه تئاتر مشهد داریم و باید ظرفیت سازی بیشتری را در این زمینه برای جوانان خود ایجاد نماییم که بتوانند توانمندی های خود را به عرصه ظهور برسانند.

استاندار خراسان رضوی افزود: هنر همیشه در فاز اجرا دچار مظلومیت بوده است اما امیدواریم در نشست هایی که با اصحاب فرهنگ و هنر داریم بتوانیم از این مظلومیت بکاهیم.

رشیدیان بیان کرد: باید برای توسعه پروژه های فرهنگی باید برنامه ریزی کنیم اما در شهر مشهد سالن های خوبی برای تئاتر داریم  ولی استفاده مناسب از این سالن های صورت نمی گیرد .

وی تصریح کرد: حجم تولیدات تئاتر شهر مشهد در نظر گرفته شود و اگر نیازی بود برای ساخت سالن های بیشتر برنامه ریزی لازم را داشته باشیم اما اگر یک چنین نیازی نبود باید در خصوص نحوه بهره از فضاهای موجود تلاش خود را انجام دهیم زیرا برخی از سالن ها این ظرفیت را دارند که با اندکی تعمیرات و تغییرات مورد استفاده قرار گیرند.

رشیدیان خاطر نشان کرد: نباید همواره به دنبال ایجاد سالن های جدید باشیم و باید ابتدا تلاش نماییم تا از سالن های موجود نهایت استفاده را داشته باشیم.

__________________________________

برای دیدن تصاویر بازدید استاندار از سالن تئاتر بهار و خبر کامل آن به صفحه تئاتر مشهد تریبون بروید.

_________________________________

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *