صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / پرسنل شهرداری منطقه 8 مشهد حقوق یک روز خود را به مردم غزه اهدا کردند
طراحی سایت در مشهد

پرسنل شهرداری منطقه 8 مشهد حقوق یک روز خود را به مردم غزه اهدا کردند

گروه مدیریت شهری: جواد اصغری شهردار منطقه 8 مشهد، از اهدای حقوق یک روز کارکنان و کارمندان شهرداری منطقه 8 به منظور حمايت از مردم مظلوم فلسطين خبر داد.

در پی حملات دردمنشانه رژیم صهیونیستی به مردم بی دفاع غزه، مدیریت و پرسنل شهرداری منطقه هشت مشهد حقوق یک روز خود را برای کمک و حمایت از کودکان و زنان بی دفاع و مظلوم غزه اختصاص دادند.

شهردار منطقه هشت با اعلام خبر فوق اظهار داشت :  بی تردید جنایات اخیر رژیم غاصب صهیونیستی در کشتار مردم مظلوم و بی دفاع غزه، نه دل هر مسلمانی را بلکه اندیشه و احساسات تمام انسان های آزاده و آزاد اندیش را مغموم و مکدر ساخته و فریادهای خشم و اعتراض در گوشه گوشه جهان از این جنایات ضد بشری نیز گواه همین مدعاست.

اصغری اذعان داشت: لذا  در لبیک به ندای یاری طلبی مردم مسلمان فلسطین و ادامه وضع نابسامان و اسفناک مردم بی دفاع غزه، کارکنان شهرداری منطقه هشت  نیز بخشی از حقوق خود را به آنان اختصاص دادند و بدین ترتیب همدلی و همدردی خود را با این مسلمانان در رنج افتاده اعلام کردند.

وی  افزود: ما خدمتگزاران پایتخت معنوی ایران  به عنوان بخشی از  جامعه انقلاب اسلامی بر خود واجب می‌دانیم در دفاع از مردم مسلمان غزه قدم‌ برداریم و در کنار کمک‌های مالی کمک‌های معنوی نیز به مردم بی‌دفاع غزه صورت دهیم تا قوت قلبی برای جبهه مقاومت اسلامی باشد.

جواد اصغری  ادامه داد : بار دیگر رژیم غاصب اسرائیل جنایتی را در فلسطین رقم زده و زنان و کودکان و پیر و جوان فلسطینی را در نوار غزه هدف تهاجمات وحشیانه خود قرار داده است و با اقدامات بی‌شرمانه خود یک نسل کشی کور علیه یک ملت را در معرض تماشای جهانیان گذارده است، وظیفه ما بعنوان مسلمان، همدردی و کمک به مسلمانان بی پناه است، بنابراین امروز مردم مظلوم غزه مورد هجوم وحشیانه ترین حملات رژیم جنایتکار اسراییل قرار دارند و ما بعنوان همنوع باید از آنها حمایت کنیم.

همچنین بیانیه زیر به منظور حمایت از مردم بی دفاع غزه به امضای کارکنان و کارمندان شهرداری منطقه 8 رسیده است.

ما این گوشه جهان نشسته ایم و در گوشه دیگر دنیا هر لحظه امکان دارد کودکی یتیم شود یا پدری فرزندانش را از دست دهد آن هم نه به جرم ستیزه جویی که به جرم دفاع از میهن و وطن خویش.

این روزها و شب ها شنیدن خبر شهادت صدها و زخمی شدن هزاران نفر از مردم بی دفاع فلسطین به ویژه کشتار کودکان که در هر دین و آیین و مذهبی مقدس و بی گناه به حساب می آیند؛ قلب هر انسان آزاده‌ای را به درد می آورد.

ما کارمندان و کارکنان شهرداری منطقه 8 شهر مشهد علاوه بر محکوم کردن جنایات اسرائیل در غزه خواستار نگاه ویژه و صادقانه رسانه های جهان و فرار از شعارزدگی جوامع بین المللی و تلاش برای پایان این جنایات و حمایت از مردم بی دفاع غزه است.

به یاد داشته باشیم که امروز تنها موضوع فلسطین مطرح نیست بلکه بحث حقوق بشر و جنایت علیه بشریت به میان آمده است.

این اولین بار نیست که صدای مظلومی زیر پای ظالمی شنیده می شود و یا مادری فرزند غرق در خون خود را در آغوش گرفته است و اشک می ریزد و یا پدری فرزند عزیز خود را به خاک می سپارد؛ چندیست که گروه های انسان ستیز در عراق و سوریه و …سایر کشورهای اسلامی دست به جنایت می زنند و جهان غرق در سکوت مانده است.

امروز ملت های مسلمان دنیا بیدار شده اند و برگزاری تجمعات گوناگون جهت اعتراض به حملات وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی بر علیه مظلومان بی‌دفاع غزه، نشان دهنده آگاهی و هوشیاری مردم است. اما این آگاهی زمانی اثر خواهد داشت که رسانه های جهان بتوانند آرامش در غزه را تیتر اخبار خود کنند و این امر میسر نخواهد شد مگر با فرار از حمایت های شعارگونه نهادهای بین المللی و اقدام جدی علیه رژیم غاصب صهیونیستی و مجازات بین المللی آن ها.

مردم غزه بدانند که این جنایات از نظر انسان‌های آزاده و عدالت‌خواه جهان پوشیده نیست و ما آنها را فراموش نمی‌کنیم و همواره از آنها حمایت خواهیم کرد و اینک از تمام ملت‌های آزادی خواه و نهادهای حافظ حقوق بشر درخواست داریم در قبال این حملات وحشیانه در غزه سکوت نکرده و تا ریشه کن کردن این دشمنان بشریت از پای نایستند.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *