صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / تنها در 9 ماه اتفاق افتاد/مطالب تولیدی مشهد تریبون از 1000 عنوان گذشت
طراحی سایت در مشهد

تنها در 9 ماه اتفاق افتاد/مطالب تولیدی مشهد تریبون از 1000 عنوان گذشت

سرویس رسانه : حدودا 9 ماه از آغاز فعالیت سایت خبری مشهد تریبون می گذرد. مشهد تریبون از ابتدا با رویکرد تولید محتوا به میدان آمد و از کپی کردن دوری کرد.

در حال حاضر تعداد مطالبی که مشهد تریبون از سایر رسانه ها کپی کرده به عدد 10 هم نمی رسد اما تعداد مطالب تولیدی این سایت از عدد 1000 گذشته است.

1000 مطلب تولیدی شامل، گزارش های تصویری، یادداشت ها، مصاحبه ها و گزارش هایی که با مراجعه با آرشیو سایت می توانید آنها را ببینید.

همواره تقویت تولید و دوری از کپی برای سایت های خبری یک نقطه مطلوب بوده که البته رسیدن به این امر زحمات زیادی دارد. در این مدت افراد زیادی با مشهد تریبون همکاری کردند و در واقع این 1000 مطلب تولید حاصل تلاش همه این دوستان است.

محمد جواد موسوی زاده، محمد جواد آبجوشک، حمید اقبالیان، جواد حکم آبادی، محمد مرزبان، پارسا پزشکان، فرشاد قاسمی، آزاده افکاری، مهدی صبوری، نسیم سهیلی، مرتضی اسماعیل دوست، علیرضا فرجام، و علیرضا جلائیان افرادی بوده اند که هریک به سهم خود در تولید این 1000 مطلب در 9 ماه گذشته سهم داشته اند که وجود هریک از این دوستان باعث تقویت کار بوده است.

1000 مطلب تولیدی در 9 ماه به معنی تولید حدودا 111 مطلب برای هر ماه است که این رقم می تواند برای سایت خبری مستقل مشهد تریبون قابل توجه باشد.

مشهد تریبون برای ادامه فعالیت های خود ضمن قدردانی از همه افرادی که تاکنون با این رسانه همکاری داشته اند، از همه فرهیختگان و مخاطبین عزیز برای همفکری و ایجاد رسانه ای قوی تر دعوت به همکاری می کند.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *