صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / بختیاری:باید در فضای رسانه ای تولید را تقویت نماییم
طراحی سایت در مشهد

بختیاری:باید در فضای رسانه ای تولید را تقویت نماییم

سرویس رسانه : هادی بختیاری مدیر خبرگزاری ایسنا و ایکنا منطقه خراسان رضوی در گفت و گویی با مشهد تریبون در خصوص فضای رسانه ای به اظهار نظر پرداخت.

بختیاری به خبرنگار ما گفت: در فضای رسانه ما مقدار تولید کم است و بیشتر به توزیع می پردازیم اما ظرفیت های خبری شهر مشهد بسیار بالا است و می توان این وضعیت را اصلاح کرد.

وی ادامه داد: باید در فضای رسانه ای تولید را تقویت نماییم و از اخبار رویدادی تا حدی فاصله بگیریم که خبرگزاری ایسنا اخیرا به این سمت حرکت کرده است.

بختیاری افزود: در فضای رسانه ای کنونی شهر مشهد گفت و گو محوری غالب شده ولی باید به سمت استخراج اطلاعات از جامعه و ارائه اطلاعات دسته بندی شده برای جامعه برویم.

مدیر خبرگزاری ایسنا در خراسان رضوی تصریح کرد: باید به این سمت حرکت کنیم که دیتاهای اطلاعاتی در اختیار مردم قرار دهیم و از این فقر اطلاعاتی دوری کنیم.

بختیاری خاطر نشان کرد: خیلی از افراد در جامعه ما از آسیب های اجتماعی می گویند اما دیتا مورد نیاز را ارائه نمی دهند این در حالی است که کار رسانه ها به دست آوردن دیتا و انتشار آنها برای مردم است.

وی افزود: اگر ورودی ها و دیتاهای لازم  را در اختیار داشته باشیم بر روی آن می توانیم تحلیل های درست ارائه نماییم در غیر این صورت موفقیت خاصی را کسب نمی کنیم.

بختیاری در پایان خاطر نشان کرد: باید سیستم ها را مجبور کنیم تا به رسانه ها دیتاهای درست بدهند تا بتوانیم بر اساس آنها برنامه ریزی نماییم.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *