صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / مدیر خبرگزاری ایسنا خراسان رضوی از نمایشگاه قرآن و عترت مشهد می گوید
طراحی سایت در مشهد

مدیر خبرگزاری ایسنا خراسان رضوی از نمایشگاه قرآن و عترت مشهد می گوید

گروه پوششی نمایشگاه قرآن و عترت مشهد – 71 : روز گذشته هادی بختیاری مدیر خبرگزاری ایسنا و ایکنا در خراسان رضوی در جریان برگزاری نمایگاه بین المللی قرآن و عترت مشهد در غرفه مشهد تریبون حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

بختیاری به خبرنگار ما گفت : ظرفیت برای جذب محاطب در نمایشگاه قرآن و عترت مشهد خیلی بیشتر از این است و تبلیغات ضعیف باعث عدم استقبال مناسب شده است.

وی مکان برگزاری نمایشگاه را هم نامناسب دانست و افزود: شاید برگزاری نمایشگاه قرآن و عترت در پارک ها یا یکی از صحن های حرم مطهر مانند صحن هدایت می توانست به جذب بیشتر مخاطب کمک کند زیرا مکان نمایشگاه بین المللی مشهد نسبت به کل شهر مرکزیت ندارد.

بختیاری اذعان داشت: زمان برگزاری نمایشگاه هم مناسب نبود و تقارن برگزاری نمایشگاه با لیالی قدر باعث کاهش مخاطب نمایشگاه شد.

مدیر خبرگزاری ایسنا منطقه خراسان رضوی تصریح کرد: البته نقاط مثبتی هم در نمایشگاه وجود دارد از جمله اینکه مردم با فعالیت های قرآنی موسسات آشنا می شوند.

وی خاطر نشان کرد: نمایشگاه دو نوع مخاطب عمومی و خاص دارد و در یک چنین نمایشگاهی هرچه به نیازهای ملموس مردم بیشتر پرداخته شود مطلوب تر است.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *