صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / کتاب خداوند در آینه عقل و عشق رونمایی شد/حجت الاسلام دعایی: این کتاب خدا را از نگاه قرآن کریم به پژوهش می نشیند
طراحی سایت در مشهد

کتاب خداوند در آینه عقل و عشق رونمایی شد/حجت الاسلام دعایی: این کتاب خدا را از نگاه قرآن کریم به پژوهش می نشیند

گروه پوششی نمایشگاه قرآن و عترت : روز گذشته مراسم رونمایی از کتاب “خداوند در آینه عقل و عشق” به قلم حاج شیخ مهدی نخاولی کاری از موسسه مطالعات راهبردی علوم و معارف اسلامی در حاشیه نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین محسن دعایی مدیر موسسه مطالعات راهبردی علوم و معارف اسلامی  پس از برگزاری مراسم رونمایی به خبرنگار ما گفت: موسسه مطالعات راهبردی علوم و معارف اسلام یک موسسه مردم نهاد است که سیستم های اسلامی را پژوهش می کند.

وی ادامه داد: محقق برجسته موسسه حاج شیخ مهدی نخاولی از سالها قبل در مورد اصول عقاید مبتنی بر قرآن پژوهش هایی داشت که توسط موسسه راه حق هم پیاده سازی و تدوین شده بود.

دعایی تصریح کرد: توفیق داشتیم اولین جلد را با عنوان “خداوند در آینه عقل و عشق” را رونمایی کنیم.

این استاد برجسته حوزه علمیه بیان کرد: کتاب ” خداوند در آینه عقل و عشق” سعی داشته خدا را از نگاه قرآن به پژوهش بنشیند و بنیادی ترین اصل اعتفادی یعنی توحید را  بر اساس نگاه قرآنی تبیین کند.

دعایی ضمن بیان اینکه امتیاز این کتاب تبیین اصول عقاید با حفط برهان های فلاسفه و متکلمین است، افزود: نگاه نویسنده به این کتاب بسیار زیبا است زیرا اقتباس گیری از جهان بینی قرآن کرده و توصیه می کنم معلمین، فرهنگیان و جوانان به این اثر خلاقانه توجه لازم را داشته باشند.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *