صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / محمد خادمی مشاور فرهنگی شهردار مشهد:نمایشگاه قرآن باید محل ترویج آداب قرآنی باشد/امیدورایم سال بعد فرهنگسراها در نمایشگاه قرآن و عترت حاضر نباشند
طراحی سایت در مشهد

محمد خادمی مشاور فرهنگی شهردار مشهد:نمایشگاه قرآن باید محل ترویج آداب قرآنی باشد/امیدورایم سال بعد فرهنگسراها در نمایشگاه قرآن و عترت حاضر نباشند

گروه پوششی نمایشگاه قرآن و عترت – 61: حجت الاسلام محمد خادمی مشاور فرهنگی شهردار مشهد در جریان بازدید از نمایشگاه قرآن و عترت مشهد در غرفه مشهد تریبون حاضر شد و در خصوص این نمایشگاه به اظهار نظر پرداخت.

خادمی در این زمینه به خبرنگار ما گفت : نگاه به نمایشگاه قرآن و عترت در  مشهد با توجه به وجود بارگاه منور رضوی باید نگاهی وِیژه باشد.

وی ادامه داد: دستگاه های مختلف با محوریت اداره کل ارشاد خراسان رضوی برای برگزاری این نمایشگاه کمک کرده اند اما  رنگ و بوی قرآنی در نمایشگاه کم رنگ است.

وی تصریح کرد : نمایشگاه قرآن محلی برای ارائه قرآن نیست که انواع کتاب قرآن در شکل های متفاوت به بازدیدکنندگان عرضه شود بلکه نمایشگاه قرآن و عترت مشهد باید محل ترویج آداب قرآنی باشد و باعث انس گرفتن مردم با قرآن بشود که امیدواریم برای سال آینده به تحقق این هدف نزدیک تر شویم.

خادمی بیان کرد: امیدواریم از سال آینده فرهنگسراهای شهرداری در نمایشگاه قرآن و عترت حضوری نداشته باشند زیرا ماموریت فرهنگسرا ها مشخص است و این مجموعه ها باید بر اساس ماموریت خود فعالیت کنند و نباید از آنها برای پرکردن خلاء استفاده شود اما حضور دو یا سه فرهنگسرای مرتبط با قرآن در نمایشگاه لازم است.

مشاور فرهنگی شهردار مشهد اذعان داشت: معاونت فرهنگی شهرداری مشهد در  نمایشگاه  قرآن و عترت مشارکت جدی داشته و سنگ تمام گذاشته است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: شهرداری به طور مستقیم و غیر مستقیم رقمی میلیاردی را به برگزاری این نمایشگاه کمک کرده و  اگر شهرداری مشهد مشارکت نداشت یک خلاء جدی مشاهده می شد.

2

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *