صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / مدیر روابط عمومی شهرداری:مشهد می تواند پایتخت قرآنی جهان اسلام شود
طراحی سایت در مشهد

مدیر روابط عمومی شهرداری:مشهد می تواند پایتخت قرآنی جهان اسلام شود

گروه پوششی نمایشگاه قرآن و عترت – 60 : مهدی رضوی کیا مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری مشهد در جریان برگزاری نهمین دوره نمایشگاه قرآن و عترت مشهد در غرفه مشهد تریبون حاضر شد و در خصوص مسائل مختلف به اظهار نظر پرداخت.

رضوی کیا به خبرنگار ما گفت : شهرداری مشهد به علاوه 100 میلیون کمک نقدی برای برگزاری نمایشگاه، تبلیغات شهری را به صورت رایگان انجام داده است.

وی ادامه داد: شهرداری همچنین محیط برگزاری  نمایشگاه را بدون اخذ اجاره و رایگان در اختیار ستاد برگزاری قرار داده و سرویس دهی اتوبوسرانی رایگان برای بازدیدکنندگان را فراهم کرده است .

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری مشهد اذعان داشت: رسانه ها سهم سایر دستگاه ها را هم در برگزاری نمایشگاه بپرسند و با سهم شهرداری مقایسه نمایند.

رضوی کیا تصریح کرد: نمایشگاه بین المللی قرآن و عترت مشهد نسبت به سال گذشته دارای رشد بوده اما تا نقطه مطلوب فاصله زیادی دارد.

عضو هیات مدیره موسسه شهرآرا بیان کرد: باید متولی برگزاری نمایشگاه قرآن و عترت مشهد مردم باشند و سازمان ها و ادارات حمایت را در دستور کار خود قرار دهند.

رئیس اسبق گروه مشاوران جوان خاطر نشان کرد: مشهد می تواند پایتخت قرآنی جهان اسلام شود و این امر در شرایطی محقق می شود که همه دستگاه ها به صورت همسو از فعالیت های قرآنی حمایت داشته باشند.

1

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *