صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / دبیری:ضرورت تشکیل دبیرخانه دائمی برای نمایشگاه قرآن و عترت مشهد احساس می شود
طراحی سایت در مشهد

دبیری:ضرورت تشکیل دبیرخانه دائمی برای نمایشگاه قرآن و عترت مشهد احساس می شود

گروه پوششی نمایشگاه قرآن عترت مشهد : کاظم دبیری معاون برنامه ریزی اداره کل ارشاد استان خراسان رضوی در جریان برگزاری نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن و عترت مشهد در غرفه مشهد تریبون حاضر شد و به اظهار نظر پرداخت.

دبیری به خبرنگار ما گفت : نمایشگاه قرآن و عرتت در مشهد بعد از تهران از لحاظ کمیت و کیفیت در رتبه دوم کشوری  قرار دارد.

وی ادامه داد: موسسات فرهنگی  خصوصی و بخش عمومی مانند آستان قدس و شهرداری حضور خوبی در نمایشگاه دارند و فعالیت ها و تولیدات یک ساله خود را در عرصه قرآنی  ارائه میدهند.

دبیری خاطر نشان کرد: نمایشگاه قران و عترت مشهد باعث ایجاد گفت و گو بین مردم، مسئولین و متولیان قرآنی می شود و این گفت و گو ها برای تبلیغ نمایشگاه در سال های بعد مناسب است.

مسئول دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی استان بیان کرد: اگر دبیرخانه نمایشگاه قرآن دائمی باشد می توان کار فکری و عمیق تری برای فعالیت های قرانی صورت بگیرد لذا ضرورت تشکیل این دبیرخانه احساس می شود.

دبیری اظهار داشت: دبیرخانه دائمی نمایشگاه از آسیب های نمایشگاه جلوگیری می کند و می تواند روند توسعه و رشد نمایشگاه را سرعت ببخشد.

این مقام مسئول فرهنگی در پایان خاطر نشان کرد: مشهد تریبون  در حال تقویت خود در عرصه فرهنگ و هنر است و می تواند در آینده در این زمینه بدرخشد، این رسانه اگر در طول یک سال کاری موضوعات و رویدادهای مختلف فرهنگی را دنبال کند می تواند یک رسانه تخصصی فرهنگ و هنر شهر مشهد باشد.

 

 

 

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *