صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / بصیری پور:باید از قرآن محوری در محله های شهر حمایت شود
طراحی سایت در مشهد

بصیری پور:باید از قرآن محوری در محله های شهر حمایت شود

گروه پوششی نمایشگاه قرآن و عترت: در جریان برگزاری نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن و عترت مشهد مقدس غلامرضا بصیری پور عضو شورای شهر  و شهرستان مشهد در غرفه مشهد تریبون حاضر شد و در خصوص فعالیت های فرهنگی به اظهار نظر پرداخت.

بصیری پور به خبرنگار ما گفت: برای تصمیم گیری در خصوص مسائل مختلف شهر باید از نقطه نظرات مردمی استفاده کرد و مدیران نیابد تنها بر اساس نظرات خود تصمیم بگیرند.

وی ادامه داد :وظیفه رسانه ها  پرنگ کردن نقطه نظرات مردم است که این نقطه نظرات تاثیر خود را در موضوعات مختلف داشته باشند.

این عضو شورای شهر مشهد ضمن بیان اینکه نقطه نظرات مردم در فضای فرهنگی باید تاثیر گذار باشد، افزود: طرح قرآن در محله ها باعث حمایت از جلسات قرآنی می شود و کمترین فعالیت قرانی همین جلسات است.

رئیس شورای عالی استان ضمن بیان اینکه باید از قرآن محوری در محله های شهر حمایت شود، بیان کرد: بنده شخصا در جلسات قرآنی خانگی شرکت می کنم و در شورای دوم و سوم از طرح قرآن محوری در محله ها حمایت می کردیم.

وی تصیرح کرد: جذب جوانان تنها با جلسات خانگی امکان پذیر نیست و روش کدگذاری را پیش گرفته ایم.

بصیری پور ضمن باین اینکه در سالهای گذشته نمایشگاه های قرآن بیشتر شبیه پوسته قرآنی بوده است، خاطر نشان کرد: اگر نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن و عترت مشهد بتواند پس از پایان در طول یک سال آِینده  مخاطبین خود را جذب کند و آنها را در کنار قرآن نگه دارد تا کار فرهنگی ادامه دار باشد نظر من در خصوص این نمایشگاه مثبت است اما اگر غیر این باشد شاهد یک پوسته قرآنی دیگر هستیم.

1

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *