صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / حمید طباطبایی : وجوه مختلف هنری را در نمایشگاه قرآن و عترت لحاظ کردیم
طراحی سایت در مشهد

حمید طباطبایی : وجوه مختلف هنری را در نمایشگاه قرآن و عترت لحاظ کردیم

 گروه پوششی نمایشگاه قرآن و عترت:حمید طباطبایی معاونت هنری و سینمایی اداره کل ارشاد خراسان رضوی در خصوص جایگاه هنر در انتقال مفاهیم ارزشی و نمایشگاه قرآن و عترت در گفت و گویی اختصاصی با مشهد تریبون به اظهار نظر پرداخت.

 طباطبایی در این زمینه به خبرنگار ما گفت: در تاریخ پیام هایی ماندگار شده اند که در انتقال آنها نوعی نگاه هنری وجود داشته و فرهنگ هایی تاثیر گذار بوده اند که توانسته اند فرهنگ خود را در قالب هنر ارائه نمایند.

 وی ادامه داد: معاونت هنری و سینمایی در ارتباط با نهمین نمایشگاه قرآن و عترت مشهد مقدس نقش خود را ایفا کرده و به افرادی برای حضور در ستاد برگزاری نمایشگاه ماموریت داده ایم تا نگاه هنری در برگزاری این نمایشگاه دیده شود.

طباطبایی اذعان داشت : هدف معاونت هنری این بوده که نمایشگاه از جذابیت کافی برخوردار باشد تا  مخاطبین بیشتری را جذب کند، لذا معاونت هنری در کنار معاونت قرآنی قرار گرفت تا دیدگاه های هنری و سینمایی در نمایشگاه تاثیر بگذارد.

 این مقام مسئول هنری تصریح  کرد: نمایشگاه قرآن دارای  پیام است و برای ماندگاری این پیام وجوه مختلف هنری و جنبه های نامحسوس هنری را در نمایشگاه لحاظ کرده ایم تا  پیام ها برای مردم ماندگار شوند.

1

 طباطبایی برگزاری مراسم سحرخوانی، حضور کارگروه مد و لباس و فعایت های انجمن هنرهای نمایشی را از از جمله فعالیت های محسوس معاونت هنری در این نمایشگاه دانست و افزود : به صورت نامحسوس در غرفه آرایی و صحنه آرایی به دنبال استفاده از ابزار هنر بوده ایم.

وی در پایان خاطر نشان کرد : خیلی به خیلی به مشهد تریبون علاقه مند هستم و احساس می کنم ما مدیون این رسانه هستیم، خوشبختانه جوانان مومن  و مذهبی در مشهد تریبون کار می کنند و به وحود یک چنین جوانانی در عرصه خبر افتخار می کنیم.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *