صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / دبیری: کلیه مستندات سبک زندگی در کل نمایشگاه قرآن را جمع آوری می کنیم
طراحی سایت در مشهد

دبیری: کلیه مستندات سبک زندگی در کل نمایشگاه قرآن را جمع آوری می کنیم

 گروه پوششی نمایشگاه قرآن و عترت مشهد: کاظم دبیری معاون برنامه ریزی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در نهمین دوره از نمایشگاه قرآن و عترت مشهد مقدس مسئولیت بخش سبک زندگی را نیز بر عهده دارد. دبیری در طول برگزاری نمایشگاه قرآن و عترت مشهد در غرفه مشهد تریبون حاضر شد و در خصوص این نمایشگاه به اظهار نظر پرداخت.

دبیری به خبرنگار ما گفت : کلام وحی و قرآن به نوعی درس زندگی است و به راحتی می توان در آیات قرآن شیوه و سبک زندگی مطلوب را پیدا کرد.

وی ادامه داد : خروجی نمایشگاه قرآن و عترت در موضوع سبک زندگی باید بر اساس منویات قرآنی و زندگی ائمه اطهار باشد و نمایشگاه بهترین مکان برای موسسات و مراکزی است که در این حوزه محصولاتی را تولید کرده اند.

مسئول دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی استان خراسان رضوی بیان کرد: در سالن B2 نهمین نمایشگاه قرآن و عترت مشهد سلسه نشست هایی را با عناوین مختلف از جمله مفهوم شناسی سبک زندگی و رسانه وسبک زندگی برگزار می کنیم و در این نمایشگاه محتوای خوبی از سخنان و بیانات رهبری در حوزه سبک زندگی به شکل های مختلف ارائه می شود.

دبیری در پایان خاطر نشان کرد: یک گروه را مامور کرده ایم تا کلیه مستندات سبک زندگی قرآنی، اسلامی و ایرانی را در کل نمایشگاه جمع آوری و طبقه بندی کنند تا در روز پایانی و اختتامیه نمایشگاه از برترین مراکزی که در حوزه سبک زندگی فعالیت داشته اند تقدیر بشود.

طراحی سایت در مشهد