صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / دیدنوشتی از مشهد تریبون برای روز اول نمایشگاه قرآن و عترت شهر مشهد
طراحی سایت در مشهد

دیدنوشتی از مشهد تریبون برای روز اول نمایشگاه قرآن و عترت شهر مشهد

گروه پوششی نمایشگاه قرآن و عترت مشهد : روز اول نمایشگاه قرآن و عترت مشهد مقدس سپری شد.

اول، مقرر گردیده بود تا نمایشگاه از ساعت 17 افتتاح بشود که ظاهرا به دلیل آماده نبودن بسیاری از غرفه ها ساعت افتتاح به 18 تغییر کرد.

دوم، از ساعات اولیه صبح جمعیت غرفه دار برای تزئین غرفه های خود تلاش می کردند و این تلاش ها تا بعد از افتتاح نمایشگاه نیر ادامه داشت .

سوم، غرفه های بخش میراث فرهنگی و شهرداری با کیفیت مناسب و جالب توجهی بسته شده بود.

چهارم، حسن موجدیان فرماندار مشهد در ساعات اولیه پس از افتتاح به نمایشگاه آمد و از غرفه ها بازدید کرد، نکته جالب توجه اینجا بود که در زمان بازدید فرماندار هنوز بسیاری از غرفه ها آماده نبودند.

پنجم، قاضی زاده نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی پس از ساعت 23 در نمایشگاه حاضر شد و از میان سالن 8 ضلعی که خبرنگاران در آنجا مستقر بودند، گذشت. قاضی زاده پس از آنکه با پافشاری خبرنگاران برای مصاحبه مواجه شد، به مسئول نمایشگاه گفت : ما را از بین خبرنگاران و رسانه ها عبور دادید!

ششم، اینترنت برای خبرنگاران از همان ابتدای نمایشگاه فراهم بود و مشکل خاصی در این زمینه به چشم نمی خورد.

هفتم، رفائی مسئول حوزه هنری خراسان به همراه معاون خود زره ساز در نمایشگاه حاضر شدند و پس از بازدید در غرفه خبرگزاری تسنیم به مصاحبه پرداختند.

هشتم، نکته جالب در بخش رسانه ها غیبت روزنامه های خراسان، قدس و شهرآرا بود. البته شهرآرا در ساعات اولیه ظهر بخشی از وسائل خود را به نمایشگاه انتقال داده بود که پس از ساعاتی دیگر اثری از آنها نبود.

نهم، کاظمی نسب به عنوان دبیر نمایشکاه و حمید رئیس نمایشگاه بین المللی به طور مداوم در نمایشگاه حضور داشتند و بر نحوه برگزاری نظارت داشتند.

دهم،  روز اول نمایشگاه با استقبال خوبی از سوی مردم مواجه نشد و  جمعیت قابل توجهی به نمایشگاه نیامدند. اما دلیل این امر میتواند تبلیغات محیطی نه چندان قوی در سطح شهرو مصادف بودن شروع به کار نمایشگاه با شب های احیا باشد که به نظر می رسد در روز های آینده جمعیت خوبی به نمایشگاه بیایند و برای سنجش استقبال مردمی باید تا چند روز آینده صبر کرد.

یازدهم، در پایان هم مراسم احیا در داخل نمایشگاه برگزار گردید.

گفتنی است در روزهای آینده دیدنوشت های مفصل تری از سوی مشهد تریبون ارائه می شود.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *